WEBINAR

Odważ się na zmianę –
Jak dokonać pozytywnej zmiany w życiu?

Nie wiesz od czego zacząć zmianę w Twoim życiu?

Podjąłeś/podjęłaś decyzję o konkretnej zmianie, ale ciężko Ci zacząć?

Wiesz, że chcesz „coś” zmienić, ale nie wiesz jak się do tego przygotować?

Jesteś w miejscu, o którym lata temu marzyłaś/marzyłeś. A teraz czujesz, że to miejsce, w którym jesteś, nie daje Ci radości, ani satysfakcji w życiu?

Chcesz zmienić pracę, ale boisz się, że nie znajdziesz następnej? Boisz się wrócić do pracy po długiej przerwie?

Zmiana Cię nie ominie. Możesz się na nią przygotować lub nie.

Każdy z nas w życiu czy chce, czy nie chce, przechodzi przez pewne zmiany. Jedne są nam narzucone z góry, a innych dokonujemy sami. Zmianom towarzyszą emocje, często negatywne jak strach, stres, zmęczenie. Ale nie musi tak być. Możesz zmienić obecny stan rzeczy, a do nadchodzących zmian podchodzić nie ze strachem, ale z energią i ekscytacją.

Niełatwo zmienić siebie.

Trudno zmienić sposób myślenia, przekonania, pracę, mieszkanie, partnera, dietę, sposób spędzania wolnego czasu… Każdy z nas ma swoje nawyki, przekonania – bronimy się przed wyjściem ze strefy komfortu, czyli tego, co jest nam znane.

Prawda jest taka – czy tego chcemy, czy nie – zmiany towarzyszą nam w każdym momencie naszego życia!  Często przychodzą bez zapowiedzi, dlatego warto być na nie przygotowanym.

Zobacz nagranie webinaru i dokonaj pozytywnej zmiany w swoim życiu.

Przekonaj się, jaka jest Twoja prawdziwa potrzeba zmiany i czy w ogóle istnieje! Pokażę Ci, jak przebiega proces zmiany, jak się do niego przygotować oraz co zrobić, aby odkryć swój cel i upewnić się, że to ten właściwy kierunek.

Sprawdzisz, co powstrzymuje Cię przed podjęciem decyzji i zrobieniem pierwszego kroku, a także co lub kto może Ci pomóc podczas wprowadzania zmian do Twojego życia.

Zobaczysz siebie i swoje możliwości z innej perspektywy.

Dowiesz się jak stworzyć skuteczny plan działania i przejść od zamiarów do czynów!

Co otrzymujesz:

  • Nagranie szkolenia (01:26:30)

  • Wersję mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Webinar: Odważ się na zmianę możesz wykupić za

37,00  z VAT