WEBINAR

Odważ się na zmianę –
Jak dokonać pozytywnej zmiany w życiu?

Nie wiesz od czego zacząć zmianę w Twoim życiu?

Podjąłeś/podjęłaś decyzję o konkretnej zmianie, ale ciężko Ci zacząć?

Wiesz, że chcesz „coś” zmienić, ale nie wiesz jak się do tego przygotować?

Jesteś w miejscu, o którym lata temu marzyłaś/marzyłeś. A teraz czujesz, że to miejsce, w którym jesteś, nie daje Ci radości, ani satysfakcji w życiu?

Chcesz zmienić pracę, ale boisz się, że nie znajdziesz następnej? Boisz się wrócić do pracy po długiej przerwie?

jak wprowadzać życiowe zmiany webinar

Zmiana Cię nie ominie. Możesz się na nią przygotować lub nie.

Każdy z nas w życiu czy chce, czy nie chce, przechodzi przez pewne zmiany. Jedne są nam narzucone z góry, a innych dokonujemy sami. Zmianom towarzyszą emocje, często negatywne jak strach, stres, zmęczenie. Ale nie musi tak być. Możesz zmienić obecny stan rzeczy, a do nadchodzących zmian podchodzić nie ze strachem, ale z energią i ekscytacją.

Niełatwo zmienić siebie.

Trudno zmienić sposób myślenia, przekonania, pracę, mieszkanie, partnera, dietę, sposób spędzania wolnego czasu… Każdy z nas ma swoje nawyki, przekonania – bronimy się przed wyjściem ze strefy komfortu, czyli tego, co jest nam znane.

Prawda jest taka – czy tego chcemy, czy nie – zmiany towarzyszą nam w każdym momencie naszego życia!  Często przychodzą bez zapowiedzi, dlatego warto być na nie przygotowanym.

Zobacz nagranie webinaru i dokonaj pozytywnej zmiany w swoim życiu.

Przekonaj się, jaka jest Twoja prawdziwa potrzeba zmiany i czy w ogóle istnieje! Pokażę Ci, jak przebiega proces zmiany, jak się do niego przygotować oraz co zrobić, aby odkryć swój cel i upewnić się, że to ten właściwy kierunek.

Sprawdzisz, co powstrzymuje Cię przed podjęciem decyzji i zrobieniem pierwszego kroku, a także co lub kto może Ci pomóc podczas wprowadzania zmian do Twojego życia.

Zobaczysz siebie i swoje możliwości z innej perspektywy.

Dowiesz się jak stworzyć skuteczny plan działania i przejść od zamiarów do czynów!

Co otrzymujesz:

  • Nagranie szkolenia (01:26:30)

  • Wersję mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Webinar: Odważ się na zmianę możesz wykupić za

47,00  z VAT