WEBINAR MENEDŻERSKI

Pewność siebie Lidera

Zbuduj pewność siebie i zaufaj swoim decyzjom!

Chcesz zbudować wewnętrzną pewność siebie i wierzyć w swoje decyzje i umiejętności?

Masz niską samoocenę i nie chcesz, żeby Twój zespół to zauważył?

Czujesz, że niska pewność siebie Cię ogranicza – nie możesz wyegzekwować swojego zdania, wprowadzić własnych pomysłów?

A może przeciwnie, jesteś super pewny/a siebie i to przysparza Ci kłopotów w relacjach z zespołem?

pewność siebie lidera webinar

Zobacz nagranie webinaru, dzięki któremu uwierzysz w siebie i wykorzystasz nowo zdobytą pewność do realizowania swoich celów, rozwiązywania konfliktów i podejmowania ważnych decyzji.

Dowiesz się, jakie skutki może przynieść zbyt niska samoocena i brak siły przebicia, a także jakie ryzyko niesie ze sobą bycie zbyt pewnym siebie i gdzie leży granica między pewnością siebie a zadufaniem w sobie.

Pokażę Ci jak zbudować wewnętrzną pewność siebie – nie taką na pokaz, udawaną, ale prawdziwą, opartą na zaufaniu do siebie. Powiem jak wykorzystać ją do osiągania tego, czego pragniesz i wprowadzania własnych reguł, zmian czy pomysłów w Twoim zespole.

Przekonasz się również jak emocje i odporność na stres wpływają na Twoją pewność siebie oraz co dzieje się w zespole, kiedy Lider za bardzo przejmuje się opinią innych.

Jeśli chcesz być pewnym siebie Liderem lub Liderką, mieć autorytet w swoim zespole i zyskać pewność w działaniu, koniecznie zobacz ten webinar!

Co otrzymujesz:

  • Nagranie szkolenia (01:38:54)

  • Wersję mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Webinar: Pewność siebie Lidera możesz wykupić za

47,00  z VAT