Motywujący Lider

KURS ONLINE

Zbuduj zespół, który jest zaangażowany, ma energię do działania i CHCE realizować kolejne ambitne cele!

„Motywowanie działa na innych, ale mój zespół jest specyficzny – zależy mu tylko, żeby dostać kasę i iść do domu.”
Jeśli wydaje Ci się, że Twoi pracownicy nie mają motywacji i nie chcą się angażować, bo np. są leniwi albo nastawieni na własny zysk, to właśnie powtarzasz popularny i przynoszący duże szkody schemat, w którym tkwi wielu polskich menedżerów i przedsiębiorców.

Mogę udowodnić Ci, że Twój zespół ma potencjał i wewnętrzną motywację, która jest niewykorzystana.

Chcesz motywować ludzi na różne sposoby tak, żeby widzieć efekty?

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Motywujący Lider możesz wykupić za

1 197,00  z VAT

Jak skutecznie zmotywować zespół?

Aby zmotywować zespół, najpierw musisz poznać jego potrzeby i dowiedzieć się jak w ogóle działa motywacja. Zmotywowani pracownicy nie tylko dobrze wykonują swoje zadania. Potrafią przyjąć szerszą perspektywę, dbać o terminowość i ostateczny wynik swojej pracy. Chętniej podejmują nowe wyzwania i są otwarci na zmiany. Lepiej radzą sobie w trudnych sytuacjach, ponieważ nie poddają się na starcie.

Motywacja w zespole – co na nią wpływa?

Na motywację w zespole wpływa przede wszystkim jego Lider – może ją budować lub niszczyć.

Jeśli chcesz, żeby Twój zespół osiągał wyniki i przynosił zyski, musisz stać się Liderem, który angażuje pracowników regularnie, w codziennej pracy i jest świadomy, co motywuje każdego z nich.

Poznaj konkretne metody motywacji pracowników

Zaawansowane sposoby motywowania pracowników
– kurs online Motywujący Lider

Kurs online Motywujący Lider pokaże Ci jak motywować pracowników na wielu płaszczyznach, wykorzystując ich wewnętrzne potrzeby oraz motywatory  życiowe. Zrozumiesz, na czym polega wewnętrzna i zewnętrzna motywacja zespołu oraz jaki Ty jako jego Lider masz na nią wpływ.

W modułach znajdziesz merytoryczne wideo, w których podaję metody, przykłady i dodatkowe wskazówki. A także ćwiczenia, które wykorzystasz do wdrożenia narzędzi w życie od razu przy przerabianiu kursu.

Sposoby, które omawiam, sprawdziły się w trakcie mojego 20-letniego doświadczenia jako Lider zespołu i trener. Zadziałały w różnych zespołach – w korporacjach, średnich zakładach produkcyjnych, małych firmach rodzinnych. Chcę mieć pewność, że daję Ci tylko to, co osobiście przyniosło mi efekty.

Czy warto skorzystać z tego kursu?

Zobacz, czy dotyczy Cię jedna z tych sytuacji:

 • W zespole jest duża rotacja. Pracownicy, którzy przychodzą do firmy, mają motywację na początku, ale ich entuzjazm szybko spada.

 • Spada jakość pracy. Przez słabe zaangażowanie pojawia się wiele niedociągnięć lub błędów, które trzeba naprawiać, przez co wykonanie zadania znacznie się opóźnia.

 • Pracownicy unikają odpowiedzialności. Nie czują się odpowiedzialni za wynik swojej pracy – a skupiają raczej na tym, żeby „odrobić swoje” na niezbędne minimum. Dlatego, kiedy zwracasz im uwagę, nie czują się winni, bo przecież pracują.

 • W zespole panuje zły nastrój. Pracownicy narzekają, denerwują się, są niechętni do zmian, mają negatywne nastawienie i odrzucają nowe pomysły już na starcie, nie widzą sensu w swoich działaniach. Zrzucają też winę na inne czynniki: brak klientów, kryzys, zły sprzęt…

Motywowanie pracowników i o wiele więcej…
Co zyskasz realizując ten kurs?

 • Zbudujesz długofalowy system motywacji pracowników wykorzystujący ich indywidualne wewnętrzne potrzeby.

 • Zrozumiesz, w jaki sposób motywować każdą osobę w zespole oraz jak udzielać jej informacji zwrotnych i delegować zadania, by utrzymała zaangażowanie.

 • Zaczniesz widzieć bariery, które powstrzymują osoby w zespole przed działaniem oraz to, co je napędza.

 • Rozwiniesz własną motywację Lidera i sprawdzisz jakie różnice i podobieństwa masz z pracownikami.

 • Wyznaczysz cele i określisz zadania w zgodzie z wewnętrzną motywacją pracowników.

 • Jeśli zastanawiasz się nad zwolnieniem pracownika, sprawdzisz, co możesz zrobić najpierw i czy faktycznie warto.

Kurs Motywujący Lider – Dla kogo?

Jesteś Liderem, menedżerem, kierownikiem – zarządzasz zespołem i odpowiadasz za pracowników

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zatrudniać zaangażowanych ludzi

Chcesz zmotywować ludzi do pracy i zmienić atmosferę, ponieważ dostrzegasz niepokojące sygnały

Mierzysz się z dużą rotacją pracowników lub unikaniem odpowiedzialności i pracą na „niezbędne minimum”

Ponad połowa polskich menedżerów i przedsiębiorców nadal aktywnie nie motywuje swoich pracowników.

Najczęstszym błędem, jaki popełniają Liderzy i właściciele firm jest mylne przekonanie, że motywacja jest kwestią indywidualną i każdy pracownik powinien sam być zmotywowany do pracy.

Inne stosowane w firmach metody to np. sposób na premie, podwyżki i wszelkiego rodzaju benefity, które pełnią rolę nagrody. Lub odwrotnie – straszenie pracowników negatywnymi konsekwencjami i wzmożona kontrola ze strony przełożonych, która w teorii ma zapewnić jakość pracy.

Rzeczywistość wygląda jednak inaczej.
Zespół nie zmotywuje się sam, a duży wpływ na jego motywację ma Lider. Nagrody sprawdzą się jednorazowo, natomiast szybko przestają działać. A kary oraz kontrola doprowadzają do utraty zaufania, stresu i zwiększonej rotacji pracowników.

Czego nauczysz się w kursie Motywujący Lider?

MODUŁY KURSU

Czym jest motywacja?

Poznasz różne rodzaje motywacji i ich wpływ na funkcjonowanie Twojego zespołu. Dowiesz się, ile potencjału faktycznie wykorzystujemy. Rozpoczniesz od podstawy pracy z motywacją, dzięki czemu zbudujesz fundament, o którym wiele osób zapomina.

Jak kształtować motywację?

Odpowiesz na pytania: „Czy pracownik może zmotywować się sam?” oraz „Czy motywacja może być zbyt duża?” Poznasz znaczenie wewnętrznych potrzeb w procesie motywowania oraz czynniki, które budują oraz blokują motywację Twoich pracowników.

Dlaczego ludzie nie podejmują wyzwań?

Przeanalizujesz 3 powody = bariery wewnętrzne, które powstrzymują Twoich pracowników przed działaniem. Otrzymasz wskazówki jak je rozpoznać. Zrozumiesz, jak działają emocje w środowisku pracy oraz jaka jest różnica między unikaniem zadań a brakiem motywacji.

Czynnik ludzki – co decyduje o sukcesie firmy?

Sprawdzisz jakie ryzyko niesie zwolnienie pracownika i zatrudnienie nowej osoby. Zadecydujesz czy opłaca Ci się podjąć ten ostateczny krok, czy może jest jeszcze coś, co jesteś w stanie zrobić. Zobaczysz, jak wdrożyć pracownika, aby nie zabić jego motywacji na starcie.

Co motywuje Ciebie jako Lidera?

Poznasz różnicę między Twoją motywacją a motywacją Twoich pracowników. Dowiesz się, jak wewnętrzne potrzeby wpływają na motywację i które z motywatorów są charakterystyczne dla Liderów i przedsiębiorców.

Jakie są kluczowe pytania w motywowaniu?

Dowiesz się, jak powstaje wewnętrzna motywacja Twoich pracowników oraz jaką rolę w tym procesie odgrywają przekonania i opinie. Zrozumiesz dlaczego, mimo że starasz się i motywujesz zespół, to nie zawsze działa.

Jakie potrzeby mają Twoi pracownicy?

Określisz jakie wewnętrzne potrzeby mają Twoi pracownicy. Znajdziesz różnice i podobieństwa między ich potrzebami a Twoimi. Dopasujesz sposób motywowania do danego pracownika i dzięki spełnieniu potrzeb wyeliminujesz problem spadku motywacji.

Czym jest motywacja do celu oraz od problemu?

Sprawdzisz, co bardziej motywuje osoby w Twoim zespole – świadomość celu czy chęć unikania problemów. Poznasz sposoby na wykorzystanie obydwu rodzajów motywacji oraz wyznaczanie i monitorowanie zadań zgodnie z nimi.

Jak działają kary i konsekwencje negatywne?

Dowiesz się, kiedy motywacja przez konsekwencje negatywne jest skuteczna. Otrzymasz wskazówki, jak mówić o konsekwencjach i korzyściach np. przekazując zadania pracownikom. Przyzwyczaisz zespół do patrzenia na zadania pod kątem wyniku.

Jak działa motywacja wewnętrzna?

Odkryjesz sposób, w jaki Ty oraz Twoi pracownicy możecie zmotywować się samodzielnie. Zrozumiesz, na czym polega motywacja oparta o wewnętrzne wartości i potrzeby. Wykorzystasz wartości Twoich pracowników, by motywować ich od środka i długofalowo.

Jak działa motywacja zewnętrzna?

Dowiesz się, w jakich sytuacjach możesz stosować motywację zewnętrzną. Odkryjesz czynniki i zachowania ze strony Lidera, które mogą demotywować pracowników i negatywnie wpływać na ich produktywność. Unikniesz często popełnianych błędów w motywowaniu.

Złoty Graal motywacji

Poznasz jeden z najskuteczniejszych sposobów utrzymania długofalowej motywacji w zespole. Szczególnie jeśli zatrudniasz osoby z młodego pokolenia, do których czasem ciężko Ci dotrzeć. Zyskasz też ważne narzędzie do przekazywania celów i zadań.

Co demotywuje pracowników?

Poznasz czynniki obniżające motywację wymieniane przez pracowników polskich firm. Sprawdzisz czy masz na nie wpływ oraz czy jesteś w stanie wyeliminować przeszkody, które obniżają zaangażowanie w Twoim zespole.

Początki trwałej zmiany

W tym module podpowiem Ci, co zrobić kiedy motywując pracowników, dochodzisz do tak zwanej „Doliny Śmierci”, czyli momentu, kiedy mimo Twoich starań, nie widzisz efektów i wydaje Ci się, że motywowanie nie działa.

Bieżąca informacja zwrotna

Zrozumiesz, jak sposób udzielania informacji zwrotnych podnosi bądź obniża motywację Twoich pracowników. Poznasz najważniejsze zasady dawania pozytywnego oraz negatywnego feedbacku, aby utrzymać wysoką efektywność w zespole.

Zauważaj porażki i sukcesy

W tym module przeprowadzisz eksperyment, dzięki któremu podsumujesz porażki i sukcesy swoich pracowników i uzyskasz odpowiedź na pytanie: Czy mój pracownik może być zdemotywowany? Oraz czy warto w tej kwestii interweniować.

Jakie obszary rozwijać, aby lepiej motywować ludzi?

Otrzymasz wskazówki, które umiejętności rozwijać u siebie, aby zwiększyć efekty w tym, jak motywujesz zespół. Polecę Ci również ciekawe książki i materiały. Określisz, na jakim poziomie jesteś dzisiaj i stworzysz własny plan na rozwój.

Moduł dodatkowy – Jak definiować wymagania?

Wykorzystasz gotową checklistę 12 kroków do określenia Twoich wymagań w stosunku do pracowników i przekazania ich w sposób, który ich zmotywuje. Zadbasz o utrzymanie motywacji w zespole dzięki sprytnemu rozdzielaniu zadań i obowiązków.

Chcesz zbudować zmotywowany i zaangażowany zespół?

akademia nowoczesnego lidera - trener, coach

Dlaczego mogę nauczyć Cię jak motywować zespół?

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od ponad 12 lat pomagam menedżerom i właścicielom firm budować skuteczne zespoły oraz motywować pracowników.

Sama jestem Liderem z ponad 20-letnim stażem. Spędziłam lata w korporacjach, kierując zespołami i nieraz wyprowadzając je z sytuacji z pozoru beznadziejnej. Wiem, które narzędzia działają i jakie dają efekty. Kierowałam zespołem, który liczył 120 osób, jak i takim, który liczył 3, więc wiem, że wielkość zespołu nie ma znaczenia, jeśli chodzi o kompetencje liderskie.

Specjalizuję się zarówno w motywacji biznesowej, jak i życiowej. Jestem Masterem Reiss Motivation Profile – badania wykorzystującego indywidualne wewnętrzne motywatory. Samodzielnie badam motywację na wielu płaszczyznach, również pracując z zespołami handlowymi, produkcyjnymi czy menedżerskimi wysokiego szczebla np. w bankach. Prowadzę szkolenia, konferencje, wystąpienia w dziedzinie motywacji oraz coaching i treningi menedżerskie.

Pokażę Ci sprawdzone metody motywacji:

 • Jak zmotywować nawet trudnych i najbardziej „opornych” pracowników

 • Jak wykorzystywać techniki motywacyjne w wielu okazjach w Twojej codziennej pracy

 • Jak sprawdzić, jakiego rodzaju motywacji potrzebuje od Ciebie dana osoba

 • Jak sprawić, by nawet pracownicy na niskich stanowiskach czuli się ważni i zaangażowani w pracę

 • Jak rozpocząć proces motywowania pracowników od najprostszych kroków

Co otrzymujesz w kursie Motywujący Lider?

 • 18 modułów szkolenia

  mówiących o motywacji i sposobach motywowania
  nagrania wideo

 • ZESZYT ĆWICZEŃ

  do pracy bezpośrednio z Twoim zespołem i wdrożenia narzędzi

 • Bonusowe nagranie webinaru

  Wartości jako fundamenty budowania zespołu
  nagranie szkolenia 89 min + wersja mp3

 • Nowe materiały dodawane do kursu

  ten kurs wciąż się rozwija! Pojawią się kolejne moduły i materiały

 • WERSJĘ MP3 KURSU

  moduły w wersji mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz, np. w samochodzie

 • roczny dostęp do platformy e-learningowej

  wszystkie wideo i materiały dostępne w jednym miejscu – możliwość pracy na dowolnym urządzeniu

Co osiągniesz z tym kursem?

 • Utrzymasz motywację i zaangażowanie wszystkich pracowników, bez względu na wiek, staż pracy czy stanowisko.

 • Będziesz w stanie realizować z zespołem ambitne cele, zwiększać zyski i wprowadzać zmiany.

 • Rozwiążesz problem rotacji pracowników i oszczędzisz sobie oraz firmie długich i kosztownych procesów rekrutacji.

 • Uodpornisz zespół na zmiany, trudne sytuacje i nieprzewidziane wypadki.

 • Sprawisz, że pracownicy wezmą odpowiedzialność za swoje zadania i rolę w zespole i będą zmotywowani, żeby o nie dbać.

 • Poprawisz atmosferę pracy i usłyszysz znacznie mniej narzekania, marudzenia i negatywnych komunikatów.

Nic nie ryzykujesz

gwarancja satysfakcji z projektu akademia nowoczesnego lidera

Daję Ci Gwarancję Satysfakcji

Nie musisz wierzyć mi na słowo, że wszystkie treści w tym kursie to dawka rzetelnej, merytorycznej wiedzy, opartej na doświadczeniu i setkach godzin pracy jako Lider oraz trener Liderów. Nie musisz też wierzyć, że te metody działają i przynoszą doskonałe efekty w wielu polskich firmach.

Jeśli po obejrzeniu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, że nie dowiedziałeś się z niego nic wartościowego, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w ciągu 7 dni od zakupu i zwrócę Ci całą zainwestowaną kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Masz pytania przed rozpoczęciem kursu?

Tak, wystarczy, że zaznaczysz „chcę otrzymać fakturę” przy składaniu zamówienia i pojawi się miejsce na wpisanie danych.

Dostaniesz hasło do konta na platformie www.szkolenia.magdalenawojtkowiak.pl
Po zalogowaniu zobaczysz wszystkie swoje kursy.

Kurs online przerabiasz kiedy chcesz, we własnym tempie. Oglądasz nagrane wideo i równolegle wypełniasz ćwiczenia lub pracujesz ze swoim zespołem. Możesz wracać do materiałów przez cały rok.

Bonusowe nagrania i materiały są dostępne w kursie, tak samo jak moduły.

Możesz napisać do nas na biuro@magdalenawojtkowiak.pl Będzie nam bardzo miło jeśli podzielisz się swoim doświadczeniem!

Tak, na stronie www.szkolenia.magdalenawojtkowiak.pl znajdziesz inne szkolenia menedżerskie, a także nagrania webinarów w tym zakresie.

Sprawdź – Jak zaangażować zespół do działania?
Wykorzystaj sprawdzone metody motywacji!

Odbierz kurs
Motywujący Lider

 • 18 modułów szkolenia

  mówiących o motywacji i sposobach motywowania
  nagrania wideo

 • ZESZYT ĆWICZEŃ

  do pracy bezpośrednio z Twoim zespołem i wdrożenia narzędzi

 • Bonusowe nagranie webinaru

  Wartości jako fundamenty budowania zespołu
  nagranie szkolenia 89 min + wersja mp3

 • Nowe materiały dodawane do kursu

  ten kurs wciąż się rozwija! Pojawią się kolejne moduły i materiały

 • WERSJĘ MP3 KURSU

  moduły w wersji mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz, np. w samochodzie

 • roczny dostęp do platformy e-learningowej

  wszystkie wideo i materiały dostępne w jednym miejscu – możliwość pracy na dowolnym urządzeniu

Dołącz teraz: 1 197 zł

Dorota Kuśnierz

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego, Mikro-przedsiębiorca

Ten kurs nie bez powodu nazywa się „Fundamenty”. To naprawdę przemyślany program, który porusza wszystkie niezbędne aspekty pracy kierownika, lidera, przełożonego. Nie tylko daje skuteczne, konkretne porady jak działać, co robić i na co zwracać uwagę budując i prowadząc zespół. Ale też zmusza do spojrzenia na siebie oczami pracowników. Pomógł mi przemyśleć wiele rzeczy, które dzieją się na co dzień w firmie, na które często nie zwracamy uwagi, a które mają ogromny wpływ na nasze relacje i to, jak pracujemy razem. Bardzo polecam ten kurs osobom, które prowadzą swój biznes i są odpowiedzialne za własny zespół. Na pewno będę do niego wracać, kiedy przyda mi się porada.

Dorota Kuśnierz

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego, Mikro-przedsiębiorca

Ten kurs nie bez powodu nazywa się „Fundamenty”. To naprawdę przemyślany program, który porusza wszystkie niezbędne aspekty pracy kierownika, lidera, przełożonego. Nie tylko daje skuteczne, konkretne porady jak działać, co robić i na co zwracać uwagę budując i prowadząc zespół. Ale też zmusza do spojrzenia na siebie oczami pracowników. Pomógł mi przemyśleć wiele rzeczy, które dzieją się na co dzień w firmie, na które często nie zwracamy uwagi, a które mają ogromny wpływ na nasze relacje i to, jak pracujemy razem. Bardzo polecam ten kurs osobom, które prowadzą swój biznes i są odpowiedzialne za własny zespół. Na pewno będę do niego wracać, kiedy przyda mi się porada.