DNA Motywacji

KURS ON-LINE

DNA Motywacji

KURS ON-LINE

DNA Motywacji

KURS ON-LINE

Nie chce mi się:(
To bez sensu!
Po co mam coś zrobić, skoro wiem, że i tak mi się nie uda?

 • Ile razy dziennie wypowiadasz takie słowa?
 • Ile razy w tym miesiącu odłożyłeś swój cel- swoje marzenie z myślą „jutro na pewno usiądę i to zrobię”?
 • Kiedy ostatni raz poczułeś prawdziwy flow? Poczułeś, że naprawdę CHCESZ coś zrobić i nic Cię nie powstrzyma?
 • Jak często zapalasz się jak zapałka do jakiegoś pomysłu i tak samo szybko gaśniesz?

Pewnie sobie myślisz, że przecież masz tak dużo pracy, tak dużo obowiązków, to normalne czuć się zmęczonym. No jasne, to prawda. Ale zadaj sobie pytanie: jak długo wytrzymasz w takim stanie, zanim się załamiesz?

Wyobraź sobie, że napotykasz na trudną sytuację, ale wiesz, skąd ona się wzięła i że sobie z nią poradzisz. W takim właśnie momencie, w którym niejeden by się załamał w Tobie budzą się wewnętrzne siły i Twoje motywatory. Wiesz, że cokolwiek się wydarzy ty sobie z tym poradzisz bo już projektujesz w głowie plan B.

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

VOD - DNA Motywacji + 16 Motywatorów możesz wykupić za

197,00  z VAT

Czy cel do którego dążysz
na pewno jest Twój?

Realizujesz cel, wkładasz w niego swój wysiłek, zaangażowanie i zamiast czuć w związku z nim satysfakcję, masz poczucie, że to, co robisz jest bez sensu. Zanim zaczniesz, już wiesz, że się nie uda i tylko czekasz kiedy coś się zepsuje.  Zastanawiasz się, dlaczego tak jest i nie możesz znaleźć przyczyny…

Podejmujesz działanie raz, drugi …..ciśniesz jeszcze mocniej, a efekt jest ciągle taki sam.

Najprawdopodobniej cel, do którego dążysz nie jest Twój! Nie jest zgodny z twoimi wewnętrznymi wartościami. A ponieważ robisz coś wbrew swojej prawdziwej naturze – buntujesz się od środk, nawet nie zdając sobie z tego sprawy!

Przyznaj szczerze…

 • Czy czasami czujesz bezradność, jakby na wszystko było już za późno bo i tak nie masz na to wpływu?
 • Zaczynasz coś nowego i czujesz się cudownie, a potem to już nie cieszy tak, jak wcześniej?
 • Zapalasz się do czegoś i gaśniesz równie szybko jak wypalona zapałka?
 • Czujesz obowiązek usprawiedliwiania się? Tłumaczenia się z tego co robisz, a czego nie robisz?
 • Wiesz, że coś jest nie tak, ale nie potrafisz jasno powiedzieć co?
 • Chcesz w końcu coś zrobić, ale wszystko wydaje się takie trudne i ostatecznie rezygnujesz bo nie masz pojęcia od czego zacząć?
 • Rezygnujesz ze swoich pomysłów w obawie co powiedzą o nich inni i jak Cię ocenią?


To nie są przykłady
wyjęte z rękawa

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile osób czuje się w ten sposób, co gorsza uważa, że to normalne, że tak po prostu jest i już. Widzą coś co ich inspiruje, co chcieliby zrobić. Postanawiają, że: Tak! to jest ten moment, biorę się do działania! Kupują wielki notes żeby spisać wszystkie cele i plany, i mapy myśli, i wykresy, i checklisty i co tam jeszcze im przyjdzie do głowy. Kupują karnet na siłownię, nowy dres i butelkę na wodę. Albo z dumą mówią znajomym, że właśnie odchodzą z korporacji i już mają gotowy biznes-plan, żeby otworzyć swoją firmę. Po czym mija jakiś miesiąc (to optymistyczna wersja, częściej to raczej tydzień), i co? I zero. Nic nie zrobili bo… no właśnie, bo co?

Motywujesz się od wewnątrz czy potrzebujesz kogoś, kto przyjdzie i Cię zmotywuje?
A może to już na Ciebie nie działa?

Wymówki, usprawiedliwienia i odkładanie decyzji na potem?
Koniec z tym! Zacznij działać już dziś!

Dlaczego mam się tym przejąć?

Dzisiaj możesz czuć, że masz kontrolę. Okej, moja motywacja jest kiepska, nic mi się nie chce. Tak jak każdemu, co nie? Otóż nie.

Są osoby, które są energiczne, zmotywowane, które ciągle coś robią i osiągają sukcesy i jeśli myślisz „oni tacy po prostu są, mają szczęście, a ja nie”, to lepiej nie mów tego na głos bo to największa bzdura, w którą wierzysz.
Jeśli to Ty narzucasz sobie samemu ograniczenia już na starcie i dodatkowo się nie wspierasz, to kto ma to zrobić?

Wyobraź sobie, że za rok, pięć, dziesięć lat patrzysz na swoje życie i jedyne co widzisz to ciąg powtarzających się dni: Siedzisz w pracy, którą masz gdzieś, potem wracasz do domu gdzie nie robisz nic… a rano do pracy, którą od wczoraj masz jeszcze bardziej gdzieś, i do domu gdzie miałeś coś do zrobienia, ale odkładasz to jutro… a jutro do pracy, czekając na weekend, który poświęcasz, żeby pomyśleć o tych wszystkich rzeczach, które możesz zrobić, ale nie robisz. Brzmi fantastycznie.

Naprawdę tego chcesz?

Skończ z wymówkami!
Zacznij działać, bo teraz jest na to najlepszy moment!

Jeśli nie nauczysz się czerpać motywacji od wewnątrz, od samego siebie, i nie zrozumiesz tego, co pcha Cię do działania, a co blokuje, nikt Ci tego nie powie.
Motywacja zewnętrzna albo się skończy, albo przestanie na Ciebie działać. 

Nie osiągniesz swoich celów. Nie spełnisz swoich marzeń. Będziesz mieć do siebie pretensje lub będziesz wiecznie bronić się i tłumaczyć całemu światu. Będziesz patrzeć na innych z boku, zazdrościć im osiągnięć, oceniając i nie starając się zrozumieć tego, co ich nakręca. Być może stracisz szansę na nową znajomość, na to żeby ktoś Cię zainspirował, czegoś Cię nauczył. Będą mówić o Tobie „niedoszły biznesman” albo „niedoszła blogerka”.

Po co Ci to wszystko? Nie lepiej coś z tym zrobić? Nie lepiej to zmienić?

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo?

Każdy ma w życiu gorsze chwile. Ale nie każdy potrafi sobie z nimi poradzić. To, że masz problem nie przekreśla Cię na starcie! Nadal masz wpływ na to, jakiego dokonasz wyboru – poddać się albo sięgnąć po więcej. Podejmij decyzję i zacznij działać. Od razu – zanim zdążysz wymyślić kilkanaście nowych wymówek.

Potrzebujesz zrozumieć istotę wewnętrznej motywacji i tego co ją wywołuje oraz popracować na narzędziu, które realnie – dosłownie na papierze – pokaże Ci czego potrzebujesz w życiu żeby CHCIEĆ, a przede wszystkim ROBIĆ.

Czy te myśli pojawiają się
w Twojej głowie?

Jeśli podziwiasz kogoś, kto ma odwagę, jest energiczny, realizuje swoje cele i myślisz:

 • Ale zazdroszczę mu takiej motywacji!
 • Jemu to przychodzi tak łatwo.
 • Skąd oni biorą tą siłę i determinację?
 • Komuś takiemu to wszystko się udaje, ma szczęście
 • Szkoda, że ja tak nie potrafię.
 • Mam wiecznego pecha!
 • Też tak chcę, ale przecież…

Nie rób tego. Nie podcinaj sobie skrzydeł.

Zmiana jest w zasięgu Twojej ręki.
Zrób pierwszy krok i dołącz do kursu!

Postaw na wewnętrzną motywację!

Twoi bliscy Cię nie wspierają? Trudno. Znajomi nabijają się z twoich planów i kwitują je powiedzeniem „jasne, jasne”? To nic. Partner robi ci wyrzuty, że lepiej zająć się czymś innym? Niech robi. Wiesz dlaczego?

Bo jeśli TY siebie wspierasz i w siebie wierzysz, żadne opinie nie będą Cię już obchodzić. Przecież to ty sam musisz codziennie mierzyć się ze swoimi myślami 24 godziny na dobę, nie oni. Jeśli te myśli będą codziennie Cię dołować, oceniać, wyśmiewać, popadniesz w depresję.

Zamiast tego, postaw na wewnętrzną motywację!

A gdybyś mógł zacząć swoje życie od początku? Ile rzeczy byś w nim zmienił? Jest decyzja, której żałujesz? Wiele z nas wychodzi z założenia, że nie warto dążyć do naszego celu bo teraz jest już za późno. Gdybym wcześniej zaczęła uczyć się języków obcych… Gdybym jako dziecko nauczyła się grać na jakimś instrumencie… Gdybym od początku kariery odkładał pieniądze na podróż…

Muszę i chcę to nie to samo Muszę to zrobić!

Opowiedz sobie na pytanie: Co zrobiłbym….

 • gdyby żadne ograniczenia nie istniały?
 • gdybyś wiedział na 100%, że Ci się powiedzie?
 • gdyby Twoja decyzja miała wpływ tylko na Ciebie i nikogo innego?
 • gdybyś dostał możliwość teraz albo już nigdy?
 • gdyby mogło się spełnić tylko jedno twoje marzenie?

Pomyśl, że za kilka lat będziesz myślał o obecnym momencie w swoim życiu dokładnie w ten sam sposób! Możesz podjąć działanie już dzisiaj i w przyszłości podziękować sobie za świetną decyzję. Efekty nie przychodzą od razu.

Pamiętaj, że to, co robisz teraz ma wpływ na to, jak będzie wyglądać Twoje życie dalej.

O CZYM MÓWI TEN KURS?
MOTYWACJA JEST UKRYTA W TWOIM DNA!

Mam za sobą lata pracy z ludźmi. Na szkoleniach, w zespole, w zarządzaniu innymi, na indywidualnych sesjach coachingowych. O braku motywacji słyszę niemal codziennie. „Magda, jak ja mam się zmotywować?”, „Magda, co zrobić żeby się w końcu udało?”, „Magda, pomóż mi znaleźć trochę motywacji”. To jeden z najczęstszych problemów, i nie dotyczy wyłącznie pracy. Wręcz przeciwnie, nasz brak motywacji odbija się cieniem na naszym życiu prywatnym. Powoduje, że jesteśmy nieszczęśliwi i wpadamy pułapkę: nie chce mi się – więc nie robię, nie robię nic – więc nie chce mi się.

Oto fakty
KAŻDY ma w sobie motywację.

TYLKO TERAZ przy zakupie kursu on-line DNA Motywacji
otrzymujesz kurs on-line 16 Motywatorów W PREZENCIE!

Poznaj swoje wewnętrzne motywatory

Kurs on-line 16 Motywatorów to 17 modułów, podczas których omawiam każdy z motywatorów wewnętrznych i wyjaśniam, jaki wpływ ma on na nasze życie.  Opowiadam, jak pobudzić niektóre motywatory tak, aby lepiej i efektywniej realizować swoje cele. Uczę, jak skuteczniej się komunikować, aby unikać niepotrzebnych konfliktów, a zarazem czuć satysfakcję wynikającą z zaspokojenia swoich potrzeb.

Świadomość własnych motywatorów to pierwszy krok do tego aby zacząć z nimi pracować, dlatego kurs on-line 16 Motywatorów to idealne dopełnienie kursu on-line DNA Motywacji. Przerobienie ich obu odkryje przed Tobą sekret wewnętrznej motywacji!

*Kurs on-line 16 Motywatorów zostanie uruchomiony na Twoim koncie automatycznie po zakupie kursu on-line DNA Motywacji.

Chcesz, bym tę wiedzę przekazała również Tobie?

Motywacja jest po prostu częścią naszej osobowości. Działa naturalnie, nieświadomie. Ale jeśli poznasz mechanizm, według którego funkcjonuje twoja własna motywacja, będziesz mógł sterować nią i wykorzystać do osiągania tego, czego chcesz. Tak jak ruszasz ręką. Tak jak podczas treningu budujesz mięśnie, żeby twoje ciało miało więcej siły, biegało szybciej i skakało dalej. Motywacja jest jak mięsień – nawet jeśli jest słaba to nadal ją masz, musisz tylko nad nią potrenować.

Stworzyłam kurs DNA Motywacji by uzmysłowić ludziom, że mają w sobie siłę do działania. Że nie muszą szukać jej gdzie indziej ani rezygnować ze swoich marzeń. Na własnej skórze przekonałam się jak działają motywatory i jak sama świadomość ich istnienia może zmienić nasze podejście do życia. Od 5 lat skutecznie wykorzystuję wewnętrzną motywację do tego, aby realizować swoje cele i rozwijać biznes. Pokazuję je innym i widzę ich efekty, ich zmianę, ich sukcesy.

Chcesz dowiedzieć się, jak obudzić wewnętrzną motywację i ją utrzymać? Ten kurs jest dla Ciebie!

Jeśli masz dość…

 • ciągłego zmęczenia brakiem efektów
 • nieustannego realizowania tego samego celu bez powodzenia
 • poddawania się po każdej porażce
 • zagubienia i bezradności
 • powtarzania „nie chce mi się”
 • patrzenia z boku jak innym się udaje
 • technik motywacyjnych, które działają tylko na chwilę
 • wiecznego odkładania czegoś „na później”, „w przyszłości”
 • wizji monotonnego, nudnego życia pozbawionego celu
 • potrzeby tłumaczenia się przed wszystkimi ze swoich decyzji
 • rozczarowania samym sobą

CO ZYSKUJESZ?

DNA Motywacji to klucz do odkrycia wewnętrznych pokładów energii, które będziesz wykorzystywać przez resztę życia. Zwiększysz swoje zaangażowanie i lepiej poczujesz się we własnej skórze. Unikniesz ciągłych wątpliwości. Pokonasz wewnętrzne opory i blokady, które nie pozwalają Ci spełniać marzeń. Zyskasz bezcenną wiedzę o tym, co motywuje Twoich bliskich, przyjaciół, współpracowników. Dzięki temu będziesz lepiej rozumieć innych i zbudujesz trwalsze relacje.

Więc jeśli dopadają Cię wątpliwości, jeśli znowu myślisz „nie uda mi się to” – to  koniec z tym.

W końcu zaczniesz robić to, co sam chcesz, a satysfakcja będzie napędzać Cię dalej!

Udowodnisz sobie, że potrafisz?

CO OTRZYMUJESZ W KURSIE

6 modułów szkolenia

pełnych merytorycznej wiedzy

Ponad 4 godziny nagrań wideo

prosto z sali szkoleniowej

Zeszyt ćwiczeń

do praktycznej pracy z kursem

Bonusowe materiały

artykuły oraz notatki wizualne

-15% na badanie Reiss Motivation Profile

kod rabatowy na wykonanie własnego profilu RMP

Dodatkowo w kursie
Notatki wizualne autorstwa Iwony Molędy

Iwona Molęda

Certyfikowany Tutor i pasjonatka Sketchnotingu. Jest przekonana, że w każdym drzemie ogromny potencjał, dlatego też pomaga innym w odszukaniu mocnych stron osobowości. Na co dzień, wykorzystuje swój twórczy talent wizualnego przekazywania myśli, tworząc notatki wizualne z webinarów, wystąpień czy spotkań. Prywatnie, spełniona żona i mama, propagująca aktywność fizyczną, tam gdzie tylko jej osoba sięga :)

Jak zmienisz się po kursie DNA Motywacji?

 • Zrozumiesz, dlaczego motywacja to tak naprawdę wewnętrzne wartości.
 • Będziesz osiągać cele, które są TWOJE, zgodnie z tym, w co wierzysz.
 • Odkryjesz swoją życiową rolę i będziesz się w niej realizować.
 • Zamiast wymówek, odruchowo będziesz szukać rozwiązań.
 • Przestaniesz czuć zmęczenie i poczucie bezsensu.
 • Zobaczysz, co hamuje Cię w życiu zawodowym i prywatnym i pokonasz to.
 • Wykorzystasz motywatory kariery, żeby zwiększyć swoją skuteczność działania.
 • Wyrobisz w sobie dobre nawyki.
 • Unikniesz mentalnego doła po poniesieniu porażki – teraz obrócisz je na swoją korzyść.

Poznaj moduły kursu

Moduł 1

Co to jest motywacja i jakie są jej rodzaje?

Pozwoli ci wreszcie dowiedzieć się skąd inni czerpią motywację, jak wykrzesać ją w sobie i który rodzaj motywacji będzie najlepszy do sytuacji.

Moduł 2

Jak lepiej poznać siebie i swoje potrzeby?

Skupia się na twoich wartościach życiowych. To przestrzeń na krok dla Ciebie. Uzmysłowisz sobie czego tak naprawdę pragniesz w życiu oraz dlaczego nie jest to to, o czym do tej pory myślałeś.

Moduł 3

Jaki wpływ mają motywatory na Twoje życie?

Poznasz słynne motywatory oraz to dlaczego są skuteczne. Zrozumiesz jak dostrzegać je u siebie i u innych oraz jak interpretować ich natężenie.

Moduł 4

Władza, ciekawość, niezależność, uznanie

Określisz swoje wartości w pierwszych czterech motywatorach. Dowiesz się między innymi czy nadajesz się na przywódcę oraz czy duża niezależność działa na twoją korzyść czy wręcz przeciwnie.

Moduł 5

Porządek, gromadzenie, honor, idealizm, kontakty społeczne i rodzina

Poznasz swój wynik kolejnych sześciu motywatorów. Nauczysz się jak budować relacje i interpretować niektóre zachowania społeczne, które do tej pory mogłeś widzieć kompletnie inaczej. Zobaczysz też czy jesteś stworzony do pracy w artystycznym chaosie czy może już czas na porządki.

Moduł 6

Status, rewanż, piękno, jedzenie, aktywność fizyczna i spokój

Zdefiniujesz ostanie sześć motywatorów. Będziesz wiedzieć czy nadajesz się do pracy pod presją, jak bardzo otoczenie, w którym przebywasz wpływa na twoje samopoczucie oraz jak bardzo kierujesz się zasadą oko za oko.

Jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu i pełne wykorzystanie korzyści
jakie da Ci motywacja wewnętrzna?

Wiesz dlaczego tak dobrze Cię rozumiem?

Bo sama byłam na twoim miejscu.

Przez 20 lat doświadczenia zawodowego przeszkoliłam ponad 7 000 pracowników na różnych stanowiskach. Widziałam wszystkie możliwe stopnie motywacji i demotywacji – od osób, których zapał do działania był tak wielki, że dosłownie zarażali swoim entuzjazmem cały zespół, do takich, którzy porzucali kolejną z rzędu posadę, bo za każdym razem przytłaczały ich trudności. Ale to nie zawodowe doświadczenia sprawiły, że tak dobrze rozumiem jak działa wewnętrzna motywacja i jak jej nie stracić.

W moim życiu zawsze pojawiały się wyzwania. Na początku kariery jako hostessa i później jako pracownik korporacji. Im więcej odpowiedzialności – za siebie, za swoje efekty, za swoich ludzi – tym trudniejsze się stawały. Zostając liderem czułam nad głową ten wielki cel – coś do czego muszę dążyć, co muszę koniecznie osiągnąć. Zastanawiałam się jak robić więcej, szybciej, lepiej. Czułam, że to rozsądne. Każdy przecież pragnie, aby jego kariera zawodowa szybowała w górę, prawda? Powinnam się cieszyć. Z tyłu głowy oczywiście wirowały inne marzenia, ale zawsze było coś ważniejszego, coś bliższego osiągnięcia. Miałam gotowy plan, wszystko ułożone, szczegóły ustalone. A wtedy życie postanowiło zweryfikować fakty.

W obliczu trudnego doświadczenia, cele, do których kiedyś tak zaciekle dążyłam okazały się niewłaściwe, niepotrzebne, obce. Uzmysłowienie sobie, że tak naprawdę ich nie chcę było jak mocny cios w głowę. Czy było to trudne? Tak. Czy coś przewartościować w swoim życiu? Prawie wszystko. Czy miałam chwile kiedy wydawało mi się, że nie dam rady i że lepiej się poddać? Oczywiście. Czy odnosiłam porażki? Jeszcze ile.

To właśnie wewnętrza motywacja pozwoliła mi nie poddawać się i podejmować działania – inne, lepsze bo moje. Ale przede wszystkim nie siedzieć i nie załamywać rąk bo to najgorsza rzecz, która może się nam przytrafić. To jest właśnie powód, dla którego uczę innych – prowadzę szkolenia, coachingi, warsztaty, robię kursy online, live-y, piszę książki. Bo chcę pokazać, że jeśli tylko ma się motywację w sobie, żadna przeszkoda, wydarzenie ani trauma nie są w stanie całkowicie nas pokonać. Szukam różnych rozwiązań, żeby przekazać to, co mam dalej. A fakt, że mogę to robić i że inni wracają do mnie, żeby pochwalić się efektami i podziękować za pomoc, nakręca mnie jeszcze bardziej i daje jeszcze więcej energii do działania!

Zobacz opinie uczestników

Katarzyna Hajdasz

Edit Plus, Klub Konsumencki Flavon

Po ukończeniu kursu DNA Motywacji mam głową pełną przemyśleń i siły do działania. Obudziło ono we mnie niesamowitą chęć rozwijania się i pracy nad sobą. Zrozumiałam, że największym ograniczeniem jest dla mnie obawa, co powiedzą na mój temat inni. Magda nauczyła mnie, że w życiu nie można dać sobie podcinać skrzydeł. Trzeba planować, działać i wyciągać wnioski. To osoba niesamowicie prawdziwa i spójna w swoich działaniach. Cudownie obserwować, z jak wielką pasją pomaga innym zawalczyć o lepszą wersję samego siebie. Wydobywa z ludzi potencjał, o którym oni sami nie mają pojęcia.

Jestem wdzięczna sobie, że wzięłam udział w tym kursie. Wiem, że była to najlepsza inwestycja.

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Dariusz Mirocha

CEO, właściciel HMD Global Sp. z o.o.

DNA Motywacji, tak jak pozostałe kursy Magdy, to solidna dawka pozytywnej energii, konkretnej wiedzy i ogrom motywacji do działania. Magda to profesjonalistka w swojej dziedzinie – jej spostrzeżenia zawsze trafiają w samo sedno. Pomogła mi skonkretyzować moje cele, odkryć mocne strony i wybrać najlepszą ścieżkę rozwoju. Imponuje mi jej autentyczność i wytrwałość w działaniu. Magda inspiruje do wychodzenia z własnej strefy komfortu i osiągania z pozoru niemożliwych rzeczy.

DNA Motywacji to warsztaty, które zdecydowanie zmieniają sposób myślenia. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy zaczynają pracę nad własnym rozwojem i potrzebują “motywacyjnego kopa”. To szkolenie to najlepszy z możliwych wyborów!

Dorota Kuśnierz

właścicielka salonu fryzjerskiego, mikro-przedsiębiorca

Po szkoleniu DNA Motywacji poczułam przypływ energii i determinację by coś zrobić, coś zmienić, zacząć działać. Wielokrotnie w czasie tego kursu byłam zaskoczona i myślałam „no tak, przecież to takie oczywiste! Jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć?”. A właśnie najczęściej jest tak, że tych z pozoru oczywistych rzeczy nie dostrzegamy i potrzebujemy kogoś, kto by nas poprowadził i je nam uświadomił. Magda jest w tym świetna bo z jednej strony widać u niej profesjonalizm i ogromnie doświadczenie, a z drugiej potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób autentyczny, motywujący, taki ludzki. Jestem pewna, że to szkolenie zainspiruje jeszcze wiele osób i pozwoli im zmienić sposób myślenia.

Iwona Molęda

uczestniczka kursu DNA Motywacji

Zainspirowałaś mnie do zadawania sobie pytań i analizy sytuacji w odniesieniu do relacji z innymi, albo przyjrzenie się wielu sprawom z przeszłości. Nie wątpliwie wyciągnęłaś mnie ze strefy komfortu i pobudziłaś do spojrzenia na siebie, swoje zachowania z totalnie innej perspektywy niż dotychczas.

Co szczególnie mi się podobało?
Podział na moduły, omówienie każdego z motywatorów po kolei i podawanie przykładów “z życia wziętych”- ułatwiło to umiejscowienie siebie w jakimś punkcie. Oprócz tego Twoja autentyczność i kontakt z uczestnikami kursu – zaangażowanie w przekazanie tego, co chciałaś jak najlepiej. Polecam wszystkim!

DAJĘ CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

gwarancja satysfakcji z projektu akademia nowoczesnego lidera

MASZ SZANSĘ ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU, NIC NIE RYZYKUJESZ

Ja wiem na pewno, że wszystkie treści w tym kursie to ogromna dawka rzetelnej, merytorycznej wiedzy, która nie wzięła się znikąd, ale przyszła z doświadczenia i setek godzin Ciężkiej pracy. Wiem bo sama tę wiedzę wykorzystuję i widzę jej efekty. Ale nie musisz wierzyć mi na słowo.

Jeśli po obejrzeniu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, że nie dowiedziałeś się z niego nic wartościowego, wystarczy że skontaktujesz się ze mną w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócę Ci całą wydaną kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Jeśli chcesz…

 • Świadomie kierować swoim życiem zamiast pozwalać innym robić to za Ciebie.
 • Obudzić swoją wewnętrzną motywację i wykorzystać ją w działaniu.
 • Poznać skuteczny i łatwy do wprowadzenia system, który da ci poczuć dużą różnicę.
 • Osiągnąć coś więcej, zrobić wreszcie to, o czym myślisz od dawna.
 • Żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
 • Planować swoją karierę zawodową i realizować się w niej.
 • Znaleźć cel i wytrwale go realizować – bez poddawania się po drodze.
 • Poczuć satysfakcję z własnych osiągnięć.
 • Z uśmiechem odpowiadać na pytania „jak Ty to robisz?”.

Podejmij wyzwanie…

Udowodnij sobie i innym, że masz tę siłę i naucz się pracować z wewnętrzną motywacją podczas kursu DNA Motywacji.

 • Przejdź przez 6 modułów napakowanych wiedzą

 • Skorzystaj z 4 godzin wykładów wideo

 • Wysłuchaj dodatkowego omówienia.

 • Wykonaj ćwiczenia by poczuć temat w praktyce

 • Przeczytaj bonusowe materiały

 • Skorzystaj z kodu rabatowego o wysokości 15% na badanie Reiss Motivation Profile

Ja w Ciebie wierzę!

Nie pozwól, żeby wątpliwości, zmęczenie i ciągłe zrezygnowanie odebrały ci to, co w życiu najważniejsze. Nie musisz biernie zwieszać głowy i przyjmować, że „tak już jest”. Nie musisz być człowiekiem, który siedzi bez celu na kanapie i narzeka jak bardzo mu się nie chce. Osobą, której wszyscy współczują zamiast ją podziwiać.

Chcesz znowu odpuścić, poddać się? Ulec bezradności bo nie wiesz gdzie zacząć albo czujesz, że będzie trudno? Pozwolić żeby załamała Cię kolejna porażka? Na pewno nie!

Wierzę w Ciebie. I wierzę, że uda ci się być tym, kim pragniesz. Zrób dzisiaj swój pierwszy krok! Podejmij decyzję i nie słuchaj wymówek. Jeśli dasz radę teraz, potem będzie już tylko łatwiej.

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OKAZJI

DNA Motywacji 197,00 zł
+
16 Motywatorów 37,00 zł

Tylko teraz kursy on-line
o wartości 234,00 zł
możesz odebrać za jedyne

197,00 zł

To jak? Jesteś gotowy, by podjąć to wyzwanie?