16 Motywatorów

KURS ON-LINE

REWOLUCYJNA TEORIA, KTÓRA ODPOWIADA NA PYTANIE: SKĄD BIERZE SIĘ LUDZKA MOTYWACJA?

Chciałbyś mieć jedną metodę, żeby zmotywować się do wszystkiego, o czym pomyślisz? Taką, przy której nawet nie musisz za bardzo się wysilać, bo przychodzi naturalnie? To możliwe.

Witaj!

Nie jesteś zalogowany – nie masz więc dostępu do kursu. Wykup dostęp!

Poznaj 16 motywatorów

37,00 

CO JEST POWODEM BRAKU MOTYWACJI ?

Istnieje wiele technik i porad na to, jak wykrzesać z siebie zapał do działania – ćwiczenia mentalne, sztuczki, wizja nagrody bądź kary. Nic dziwnego, ponieważ brak motywacji jest jedną z najczęstszych przyczyn tego, że nie jesteśmy w życiu szczęśliwi. Zmuszamy się do robienia czegoś „bo trzeba”, przez co nasza satysfakcja spada.

Mam dla Ciebie małe zadanie: Przypomnij sobie najgorsze zadanie, jakie musiałeś wykonać w pracy. Takie, które było bardzo nudne i monotonne albo takie, które wywołało w Tobie złość. Jak się czułeś, wykonując to zadanie?

A teraz przypomnij sobie najlepsze zadanie, jakie wykonałeś. Takie, na którym Ci zależało. Które, nawet jeśli nie było łatwe, dało dużo satysfakcji. Z którego byłeś naprawdę dumny. Jak je wspominasz?

Czy teraz widzisz różnicę? Twoja motywacja sprawia, że to, co robisz, nabiera sensu, łatwiej pokonujesz przeszkody i chętniej podejmujesz wyzwania.

Czy czujesz czasami, że coś jest nie tak? Że Twoje życie mogłoby wyglądać inaczej albo że nie jesteś osobą, którą tak naprawdę chcesz być? Masz wrażenie, że idziesz w złą stronę i zastanawiasz się co z tym zrobić?

Jeśli zastanawiałeś się:

Dlaczego brak Ci satysfakcji w życiu? Nie czujesz się szczęśliwy i spełniony?

Czy to co robisz jest tak naprawdę zgodne z Twoimi wartościami?

Dlaczego brak ci motywacji? Zaczynasz różne projekty, wyznaczasz sobie cele – ale potem odpuszczasz, poddajesz się choć sam marzyłeś o tym aby dotrzeć do mety?

A może nie potrafisz zrozumieć dlaczego Twój związek, który na początku był taki wspaniały teraz chyli się ku upadkowi?

to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

CZYM SĄ MOTYWATORY ?

Na podstawie wieloletnich, międzynarodowych badań, które zebrały ponad 80 tysięcy wyników, zespół profesora Stevena Reissa wyłonił 16 podstawowych pragnień, które określają każdego człowieka.

Są to psychologiczne potrzeby, które kierują naszymi zachowaniami, postawami i decyzjami. Odzwierciedlają najważniejsze dla nas wartości. Pomagają realizować się w życiu i dają nam nieograniczony zasób wewnętrznej motywacji. Jeśli zaspokajamy te naturalne dla nas potrzeby, czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Jeśli je ignorujemy lub działamy wbrew nim np. mamy pracę, która wymaga od nas zachowań niezgodnych z naszym poziomem motywatora (mamy nisko Władzę a jesteśmy kierownikiem), odczuwamy pustkę, wypalenie, niechęć.

Motywatory wpływają także w dużym stopniu na nasze relacje z innymi – partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, współpracownikami. Znając ich poziom u siebie oraz u bliskich będziesz wiedział jak skuteczniej się komunikować, jak mówić o swoich potrzebach oraz unikać konfliktów.

MOŻESZ POZNAĆ TĘ WSPANIAŁĄ METODĘ JUŻ DZIŚ

Ten kurs to seria 17 nagrań wideo, w których omawiam każdy z motywatorów – czego dotyczą, jak rozpoznać ich wysokie lub niskie natężenie oraz jak pobudzić niektóre z nich.

Dzięki tym lekcjom:

  • zauważysz swój własny poziom motywatorów i wyciągniesz wnioski
  • zrozumiesz swoje zachowania
  • zobaczysz co Cię motywuje, a co demotywuje
  • inaczej spojrzysz na relacje z bliskimi
  • dowiesz się co możesz zrobić, żeby podnieść swoją efektywność
  • wykorzystasz własny potencjał, zwłaszcza kiedy pojawi się spadek energii

Świadomość własnych motywatorów to pierwszy krok do tego aby zacząć z nimi pracować.

Jeśli chcesz rozwinąć swój własny potencjał i pobudzić wewnętrzną motywację po to, żeby realizować wszystkie swoje cele, to koniecznie musisz poznać 16 motywatorów. Dzięki temu nie tylko rozwiniesz skrzydła i zmobilizujesz się do działania, ale też lepiej zrozumiesz siebie, przez co pewniej poczujesz się we własnej skórze.

Odkryj sekret motywacji 16 motywatorów życiowych

NEWSLETTER

KONTAKT

Magdalena Wojtkowiak Business&Management Coaching
Future Skills szkolenia biznesowe

tel. 577 851 333
biuro@magdalenawojtkowiak.pl

Adres biura:
ul. Bociania 4, 51-422 Wrocław

© Copyright – Magdalena Wojtkowiak 2018-2020

Magdalena Wojtkowiak
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami, coachingiem lub wystąpieniami - skontaktuj się!
Możesz zostawić także telefon - to ułatwi nam kontakt.
Wyślij