16 Motywatorów

KURS ON-LINE

POZNAJ SEKRET LUDZKIEJ MOTYWACJI
METODA, KTÓRA NAPRAWDĘ DZIAŁA – OD ZARAZ

Stosowałeś już różne techniki motywacyjne, lecz one nie działały lub działały tylko na chwilę?

Chciałbyś dowiedzieć się co tak naprawdę motywuje Ciebie i innych ludzi? Może chciałbyś poznać skuteczną metodę, żeby zmotywować się do …… w miejsce kropek wstaw to czego pragniesz:)

Potrzebujesz gotowego rozwiązania, żeby wiedzieć, jak się zmotywować zawsze, kiedy Ci się nie chce?
Zdradzę Ci mój SEKRET wewnętrznej motywacji.

Zastanawiasz się, czy to jest możliwe?

Każdy człowiek na świecie ma wewnętrzną motywację, niestety tylko nieliczni potrafią ją zdefiniować i z niej skorzystać. A to jest twoje wewnętrzne paliwo do tego, aby odnieść Twój osobisty SUKCES. Wykorzystując swoje własne motywatory, masz chęć do działania zawsze i wszędzie.

Jest sposób na to, żeby pozbyć się braku motywacji!
Chcesz dowiedzieć się jaki? To czytaj dalej!

WITAJ!

Ten kurs nie jest już dostępny.

CO JEST POWODEM BRAKU MOTYWACJI ?

Istnieje wiele technik i porad na to, jak wykrzesać z siebie zapał do działania – ćwiczenia mentalne, sztuczki, wizja nagrody bądź kary. Nic dziwnego, ponieważ brak motywacji jest jedną z najczęstszych przyczyn tego, że nie jesteśmy w życiu szczęśliwi. Zmuszamy się do robienia czegoś „bo trzeba”, przez co nasza satysfakcja spada.

Mam dla Ciebie małe zadanie: Przypomnij sobie najgorsze zadanie, jakie musiałeś wykonać w pracy. Takie, które było bardzo nudne i monotonne albo takie, które wywołało w Tobie złość. Jak się czułeś, wykonując to zadanie?

A teraz przypomnij sobie najlepsze zadanie, jakie wykonałeś. Takie, na którym Ci zależało. Które, nawet jeśli nie było łatwe, dało dużo satysfakcji. Z którego byłeś naprawdę dumny. Jak je wspominasz?

Czy teraz widzisz różnicę? Twoja motywacja sprawia, że to, co robisz, nabiera sensu, łatwiej pokonujesz przeszkody i chętniej podejmujesz wyzwania.

Czy czujesz czasami, że coś jest nie tak? Że Twoje życie mogłoby wyglądać inaczej albo że nie jesteś osobą, którą tak naprawdę chcesz być? Masz wrażenie, że idziesz w złą stronę i zastanawiasz się co z tym zrobić?

Jeśli zastanawiałeś się:

Dlaczego brak Ci satysfakcji w życiu – nie czujesz się szczęśliwy i spełniony?

Czy to, co robisz jest tak naprawdę zgodne z Twoimi wartościami?

Dlaczego nie masz motywacji? Zaczynasz realizować swój cel, ale potem odpuszczasz, poddajesz się zanim dotrzesz do mety?

A może nie potrafisz zrozumieć, dlaczego Twój związek, który na początku był taki wspaniały, teraz chyli się ku upadkowi?

ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

CZYM SĄ MOTYWATORY ?

Na podstawie wieloletnich, międzynarodowych badań, które zebrały ponad 80 tysięcy wyników, zespół profesora Stevena Reissa wyłonił 16 podstawowych pragnień, które określają każdego człowieka.

Są to psychologiczne potrzeby, które kierują naszymi zachowaniami, postawami i decyzjami. Odzwierciedlają najważniejsze dla nas wartości. Pomagają realizować się w życiu i dają nam nieograniczony zasób wewnętrznej motywacji. Jeśli zaspokajamy te naturalne dla nas potrzeby, czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Jeśli je ignorujemy lub działamy wbrew nim np. mamy pracę, która wymaga od nas zachowań niezgodnych z naszym poziomem motywatora (mamy nisko Władzę a jesteśmy kierownikiem), odczuwamy pustkę, wypalenie, niechęć.

Motywatory wpływają także w dużym stopniu na nasze relacje z innymi – partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, współpracownikami. Znając ich poziom u siebie oraz u bliskich będziesz wiedział jak skuteczniej się komunikować, jak mówić o swoich potrzebach oraz unikać konfliktów.

POZNAJ TĘ WSPANIAŁĄ METODĘ JUŻ DZIŚ

Ten kurs to seria 17 nagrań wideo, w których omawiam każdy z motywatorów – czego dotyczą, jak rozpoznać ich wysokie lub niskie natężenie oraz jak pobudzić niektóre z nich.

Dzięki tym lekcjom:

  • poznasz swój własny poziom motywatorów
  • określisz swoje drivery motywacyjne
  • zrozumiesz co Cię motywuje, a co demotywuje
  • inaczej spojrzysz na relacje z bliskimi
  • dowiesz się co możesz zrobić, żeby podnieść swoją efektywność
  • wykorzystasz własny potencjał, zwłaszcza kiedy pojawi się spadek energii

Świadomość własnych motywatorów to pierwszy krok do tego aby zacząć z nimi pracować

Jeśli chcesz rozwinąć swój własny potencjał i pobudzić wewnętrzną motywację po to, żeby realizować wszystkie swoje cele, to koniecznie musisz poznać 16 motywatorów. Dzięki temu nie tylko rozwiniesz skrzydła i zmobilizujesz się do działania, ale też lepiej zrozumiesz siebie, przez co pewniej poczujesz się we własnej skórze.

CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?

Dlaczego zainteresowałam się metodą RMP?

Motywacja jest dla mnie niezwykle ważnym tematem. Przez całe życie szukałam metody na to jak nie stracić chęci do działania, jak się nie poddawać i jak uniknąć sytuacji, w której po raz kolejny odwlekam własne marzenia bo nie wierzę, że mogą się spełnić.

W 2015 roku poznałam wreszcie sekret motywacji.
Okazało się, że to, czego tak długo szukałam, cały czas było wewnątrz mnie. Wystarczyło tylko, że ktoś uświadomił mi skąd naprawdę bierze się ten wieczny zapał, o którym wszyscy marzą i pokazał jak z nim pracować i jak go wykorzystywać.

Kiedy poznałam motywatory, wiedziałam już na jakim poziomie są u mnie, nagle wszystko stało się oczywiste. Zrozumiałam swoje zachowania, co mnie demotywuje i jak pobudzać własne drivery. Od tego czasu czuję motywację – cały czas. Mam chęć, żeby iść do przodu.

gwarancja satysfakcji z projektu akademia nowoczesnego lidera

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Daję Ci gwarancję satysfakcji!

Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że znalazłeś w tym kursie nic wartościowego, zwrócę Ci całą kwotę bez zbędnych pytań.
Nic nie ryzykujesz, a bardzo wiele możesz zyskać.

Odbierz swój klucz do wewnętrznej motywacji już dzisiaj

Kurs online 16 motywatorów to 17 krótkich nagrań wideo – wstęp oraz omówienie każdego motywatora.
Dowiesz się jak rozpoznać go na wysokim i niskim poziomie, jak go pobudzać oraz jak niektóre motywatory łączą się ze sobą.