WEBINAR MENEDŻERSKI

Wartości jako fundamenty budowania zespołu

Zbuduj skuteczny zespół dzięki wprowadzeniu wartości!

Chciałbyś zbudować skuteczny zespół, który będzie się wspierał, motywował i brał odpowiedzialność za zadania?

Może w obecnej sytuacji twój zespół przeżywa trudne chwile, a ty jako lider zastanawiasz się co zrobić, aby twój zespół przetrwał?

W twoim zespole pojawiły się błędy, niedociągnięcia a nawet opóźnienia i zastanawiasz się co do tego doprowadziło i jak z tego wyjść?

Słyszałeś już o tym, że wartości budują zespoły, ale uważasz, że dotyczy to tylko wielkich korporacji i drużyn piłkarskich?

wartości w zespole webinar

W obecnej sytuacji Liderzy borykają się z wieloma wyzwaniami. Tym, co może ułatwić budowanie zespołu w obecnych czasach są klarowne WARTOŚCI. Wielu menadżerów jednak obawia się dotykania tego tematu z wielu przyczyn.

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś Tak, to obejrzyj to nagranie webinaru koniecznie.

Poruszam w nim niezmiernie ważny temat jakim są wartości w zespole czy firmie.
Nie obawiam się poruszania trudnych tematów, często chowanych pod “dywan”.

Nie ma znaczenia czy pracujesz jako menedżer w korporacji, polskiej firmie czy jesteś przedsiębiorcą. Tym, co scala zespół lub prowadzi do jego dysfunkcji są właśnie wartości. Pokażę Ci, co zyskasz dzięki wprowadzeniu jasnych wartości w zespole i jak bardzo ułatwią ci one pracę w przyszłości.

Co otrzymujesz:

  • Nagranie szkolenia (01:28:59)

  • Wersję mp3 do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Webinar: Wartości jako fundamenty budowania zespołu możesz wykupić za

47,00  z VAT