Zbuduj zwycięski zespół!

– Akademia Nowoczesnego Lidera cz.1

Kierujesz zespołem, który nie realizuje celów Twojej firmy? Chciałbyś coś zmienić, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć? Z zazdrością patrzysz na liderów, którzy skutecznie zarządzają pracownikami i są dla nich inspiracją do działania?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Ty też możesz zbudować zwycięski zespół!

,,Ale Magda, ja nie wiem jak to zrobić!”
,,Magda, na mój zespół NIC nie działa!”
,,Magda, praca z moim zespołem jest jak walenie głową w ścianę!”

Znasz to? Jeśli tak, to czytaj dalej!

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli je wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś szkolenia zapraszam Cię byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Zbuduj zwycięski zespół! – ANL cz.1 możesz wykupić za

397 zł z VAT

Wykup kurs


Zwycięski zespół…czyli co?

Wielu menedżerów marzy o tym, by kierować samodzielnym zespołem, w którym panuje dobra atmosfera, a każdy z pracowników ma poczucie satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Dzięki temu kursowi online w końcu odetchniesz – zarządzanie ludźmi przestanie spędzać Ci sen z powiek.

W tej części Akademii Nowoczesnego Lidera dzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi poradami, przetestowanymi w firmach z różnych branż – od małych salonów kosmetycznych, po ogromne firmy produkcyjne. To najlepszy dowód na to, że moje metody i narzędzia są uniwersalne do niemalże każdego biznesu, wystarczy je tylko odrobinę zmodyfikować.

Dlaczego warto zbudować
dream team?

Mam nadzieję, że razem ze mną przeprowadzisz zespół przez proces zmiany i już wkrótce będziesz cieszył się z sukcesu, o którym marzyłeś od dłuższego czasu. Zbudujesz zespół, który odciąży Cię w codziennym działaniu. Twoi współpracownicy wejdą na wyższy poziom współpracy i będą przygotowani nawet na trudne sytuacje. Unikniesz rotacji w zespole, malejącego zaangażowania czy braku motywacji do pracy.

Zbuduj zwycięski zespół, którego pozazdroszczą Ci inni liderzy!

Moduły szkoleniowe:

ZBUDUJ AUTORYTET
LIDERA

ZBUDUJ FUNDAMENTY
ZESPOŁU

EXPOSE
SZEFA

ZASADY PRACY
W ZESPOLE

DEKLARACJE PRACOWNIKÓW
A RZECZYWISTOŚĆ

SKUTECZNA
REKRUTACJA

Co znajdziesz w tym kursie?

 • TY JAKO LIDER

  Pokażę Ci, jak spojrzeć na siebie jako lidera z różnych perspektyw. Poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Zawarte w tym module szkolenia pozwolą Ci zastanowić się nad Twoim rozwojem i wzrostem kompetencji w poszczególnych obszarach

 • TY I ZESPÓŁ

  Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić zespół przez zmianę i zaszczepić w nim chęć grania do jednej bramki.  Pokażę Ci, jak wyznaczyć wartości zespołu, przedstawić je pracownikom i egzekwować je w codziennej pracy.

 • TY I EXPOSE SZEFA

  dowiesz się, jak zacząć pracę na wartościach zespołu z wykorzystaniem expose szefa. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów i dowiesz się, jak ich uniknąć. Powiem Ci, czym kierować się przy wyznaczaniu celów poszczególnym pracownikom i jak sprawić, by cały zespół realizował cele Twojej firmy.

 • TY I WYZNACZENIE ZASAD

  Pokażę Ci, jak krok po kroku wybrać wartości, które będą przyświecać codziennej pracy Twojego zespołu i przeprowadzę Cię przez proces ich wdrażania. Wytłumaczę, dlaczego ewentualna rezygnacja pracowników na tym etapie pracy nie powinna Cię niepokoić i pokażę sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy lider.

 • Oczekiwania vs. rzeczywistość

  Wytłumaczę Ci, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Dowiesz się, czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni sukces Twojemu zespołowi.

 • TY I REKRTUACJA

  Krok po kroku pokażę Ci, jak skutecznie zrekrutować pracownika. Dzięki moim wskazówkom dowiesz się, jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizcji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

UWAGA! Moje kursy on-line są aktualizowane co kilka miesięcy. Nowe metody, narzędzia i techniki będziesz otrzymywał na bieżąco przez CAŁY ROK.

Dla kogo jest ten
kurs?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom zespołów oraz właścicielom małych i średnich firm, którzy poszukują merytorycznej wiedzy i praktycznych rozwiązań pomocnych podczas procesu budowania zespołu. Informacje zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste przykłady, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

ZESZYT ĆWICZEŃ

Udostępniam Ci zeszyt ćwiczeń przygotowany do druku, dzięki któremu łatwiej przyswoisz wiedzę przekazaną w kursie. W każdym module przewidziałam czas na wykonanie poszczególnych zadań. Wykonanie tych ćwiczeń będzie dla Ciebie pomocne nie tylko przy wdrażaniu zmian w zespole, ale także w codziennym zarządzaniu nim.

Dlaczego możesz mi zaufać?

20

Mam 20 lat doświadczenia
zawodowego.

250

Pracowałam z 250 firmami
z różnych branż.

7000

Przeszkoliłam 7000 pracowników
na różnych stanowiskach.

 • MODUŁ:
 • 0. Wstęp
 • 1. Zbuduj autorytet lidera
 • 2. Fundamenty zespołu
 • 3. Expose szefa
 • 4. Zasady pracy w zespole
 • 5. Deklaracje pracowników a rzeczywistość
 • 6. Rekrutacja
 • CZAS TRWANIA:
 • 4 min 47 s
 • 27 min 41 s + ćwiczenia
 • 7 min 02 s + ćwiczenia
 • 24 min 35 s + ćwiczenia
 • 30 min 08 s + ćwiczenia
 • 21 min 48 s + ćwiczenia
 • 23 min 24 s + ćwiczenia