Rozwijaj zwycięski zespół

– Akademia Nowoczesnego Lidera cz.2

 • Masz ręce pełne roboty i nie wiesz czym zająć się w pierwszej kolejności?
 • Oddelegowane zadania wracają do Ciebie jak bumerang?
 • Zatrudnienie kolejnej osoby nie odejmuje, a wręcz dodaje Ci obowiązków?
 • Twój zespół realizuje coraz większe i coraz bardziej wymagające projekty, w skutku czego ilość Twoich obowiązków stale rośnie?
 • Obawiasz się, że jakiekolwiek zmiany pogorszą atmosferę w Twoim teamie, więc nie chcesz podejmować ryzyka?
 • Chciałbyś pracować nad własnym rozwojem, ale przytłacza Cię lista rzeczy do zrobienia?

Jeśli przynajmniej na część tych pytań odpowiedziałeś “TAK”, to koniecznie czytaj dalej!

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli je wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś szkolenia zapraszam Cię byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Kieruj zwycięskim zespołem! – ANL cz.2 możesz wykupić za

697 zł z VAT

Wykup kurs


Pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie gdyby…

 • …Twój zespół razem z Tobą współtworzył firmę?
 • …Twoi współpracownicy grali do jednej bramki?
 • …Twoje weekendy i urlopy były wolne od zamartwiania się sprawami zawodowymi?
 • …Twój zespół “trzymał stery” podczas Twojej nieobecności w firmie?
 • …Twoi pracownicy wykorzystywali swój potencjał do realizacji celów firmy?
 • …Twój wolny czas mógłby być spożytkowany na własny rozwój i podnoszenie kompetencji?

Zbudowałeś zespół
…i co dalej?

Samo zbudowanie zespołu nie wystarczy do długoterminowego osiągania celów. Musisz nauczyć się nim zarządzać, zarówno w trakcie sukcesów, jak i wyzwań oraz porażek.
Jeśli już masz u swojego boku ludzi, którzy chcą, mogą i potrafią, nic nie stoi Ci na przeszkodzie do zdobywania z pozoru niemożliwych rzeczy!
Aby Twój zespół wspierał Cię w realizacji Twoich marzeń ważne jest, byś Ty wspierał go w codziennym rozwijaniu potencjału i zdobywaniu coraz to nowych umiejętności. Pamiętaj, że Ty, jako lider, doprowadzisz ludzi tylko tam, gdzie sam dojdziesz.
Zatem przestań się bać. Ryzykuj, próbuj, testuj różne rozwiązania. Dzięki temu Twój zespół stanie się niezwyciężony!

Moduły szkoleniowe:

ROZWÓJ
PRACOWNIKA

STYLE
KIEROWANIA

DELEGOWANIE
ZADAŃ

UDZIELANIE INFORMACJI
ZWROTNEJ

MOTYWOWANIE
PRACOWNIKÓW

….I WIELE
WIĘCEJ!

Co znajdziesz w tym kursie?

 • POZIOMY ROZWOJU

  Nauczę Cię określać poziom rozwoju Twoich pracowników. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować do pracowników na różnych poziomach rozwoju oraz jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje każdy z nich. Oprócz tego, nauczysz się określać kompetencje pracowników i rozpoznawać niepokojące sygnały świadczące o spadku motywacji do działania.

 • STYLE KIEROWANIA

  Dowiesz się, jakie są style kierowania zespołem i który z nich jest najbliższy Tobie. Nauczysz się, jak pracować mądrze, a nie ciężko. Zapoznasz się z kluczowymi umiejętnościami pozwalającymi zwiększyć efektywność Twojego zespołu i dowiesz się, jak wdrożyć je w codzienne funkcjonowanie organizacji.

 • FEEDBACK

  Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy aktywnego słuchania. Powiem Ci, dlaczego swoje komunikaty do pracowników powinieneś opierać na pytaniach otwartych.  Poznasz technikę „Kanapki Krytyki”, która ułatwi Ci codzienną pracę z zespołem i sprawi, że Twoje uwagi nie będą odbierane jako atak oraz „Kanapkę Dialogu”, która zagwarantuje zbudowanie zrozumiałych komunikatów.

 • MOTYWACJA

  Poznasz sposoby na poznanie wewnętrznej motywacji Twoich pracowników.  Nauczysz się podstawowych zasad rozmowy oceniającej. Dowiesz się, jak obudzić w pracowniku wewnętrzny potencjał i zwiększyć chęć do działania oraz co robić, gdy nasz pracownik znalazł się w trudnej dla niego sytuacji.

UWAGA! Moje kursy on-line są aktualizowane co kilka miesięcy. Nowe metody, narzędzia i techniki będziesz otrzymywał na bieżąco przez CAŁY ROK.

Dla kogo jest ten
kurs?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom zespołów oraz właścicielom małych i średnich firm, którzy poszukują merytorycznej wiedzy i praktycznych rozwiązań pomocnych podczas procesu budowania zespołu. Informacje zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste przykłady, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

ZESZYT ĆWICZEŃ

Udostępniam Ci zeszyt ćwiczeń przygotowany do druku, dzięki któremu łatwiej przyswoisz wiedzę przekazaną w kursie. W każdym module przewidziałam czas na wykonanie poszczególnych zadań. Wykonanie tych ćwiczeń będzie dla Ciebie pomocne nie tylko przy wdrażaniu zmian w zespole, ale także w codziennym zarządzaniu nim.

Dlaczego możesz mi zaufać?

20

Mam 20 lat doświadczenia
zawodowego.

250

Pracowałam z 250 firmami
z różnych branż.

7000

Przeszkoliłam 7000 pracowników
na różnych stanowiskach.