Efektywność osobista krok po kroku

KURS ON-LINE

Zapraszam Cię do kursu on-line “EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA KROK PO KROKU”.

Kurs dzięki któremu zwiększysz swoją efektywność osobistą i poznasz praktyczne metody ułatwiające zarządzanie sobą w czasie, Dowiesz się, jak ustalać priorytety oraz wyznaczać cele krótko i długoterminowe. Poznaj skuteczne techniki zarządzania sobą w czasie.

Deadline, ASAP, „A! Jeszcze to mi zostało!”, „Zostanę godzinę dłużej”, „Wezmę to na weekend do domu”, „Jutro się tym zajmę”.

Znasz to?

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Efektywność osobista krok po kroku możesz wykupić za

37,00  z VAT

Jeśli zastanawiałeś się:

Jak ludzie sukcesu planują swoje cele

Co sprawia, że niektórzy z nas nie zatrzymują się w połowie drogi co celu a inni odpuszczają już po miesiącu?

Jak poradzić sobie z wyznaczeniem priorytetów, kiedy mamy dużo wrzutek i “pożarów”?

Jak efektywnie zarządzać czasem, tak aby uniknąć zaległości?

ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Nie czekaj! Zacznij już teraz i zmień swoje życie!

Wiesz, że umiejętne zarządzanie sobą w czasie jest ściśle powiązane z Twoją efektywnością osobistą?

Dobra organizacja, konsekwentna realizacja celów, odhaczanie wykonanych zadań z listy, płynne przechodzenie do kolejnych obowiązków – to wpływa na Twoją pewność siebie, daje satysfakcję i wewnętrzną motywację do działania. Większa produktywność przekłada się na lepsze rezultaty w pracy zawodowej, wyższe zarobki, ale i równowagę oraz harmonię w życiu osobistym.

Szkolenie „Efektywność osobista krok po kroku” składa się z 8 modułów. To ponad 90 minut materiałów filmowych, pełnych merytorycznej wiedzy, przekazanej w przystępny i jasny sposób.

W kolejnych odcinkach szkolenia poznasz narzędzia, które pozwolą Ci sprawniej i efektywniej planować i realizować zadania i zarządzać sobą w czasie.

Bądź w końcu skuteczny, nie wiecznie zajęty!