akademia
nowoczesnego lidera

kurs on-line

Akademia Nowoczesnego Lidera


Zespół, który działa jak jeden organizm.

A na jego czele lider, który wie, co robi i realizuje cel za celem.

To możesz być Ty, a pomoże Ci w tym Akademia Nowoczesnego Lidera!

Zarządzanie własnym zespołem to dla jednych spełnienie marzeń, a dla innych wyzwanie spędzające sen z powiek. Lider odpowiada nie tylko za siebie i swój sukces, ale za cały zespół. Ludzie, z którymi pracuje, liczą na niego i szukają w nim oparcia. To na jego barkach ciąży odpowiedzialność za zadowalające wyniki, poziom kompetencji pracowników, za ich efekty pracy, relacje, jakie między nimi panują, sprzyjającą atmosferę. Może stać się podporą zespołu i wzorem do naśladowania albo ciągnąć swoich podwładnych w dół.

Zapamiętaj jedno: Lider może nauczyć swój zespół tylko tego, co sam potrafi.

Bez odpowiednich umiejętności i bez chęci do ich rozwijania, może wyrządzić swojemu teamowi dużą krzywdę.

Witaj!

Nie jesteś zalogowany jako uczestnik – nie masz więc dostępu do kursu. Jeśli go wykupiłeś – zaloguj się – otrzymasz pełny dostęp.

Jeśli jeszcze nie wykupiłeś kursu zapraszam Cię, byś to zrobił! Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich materiałów zawartych w kursie!

Akademia Nowoczesnego Lidera - kurs online możesz wykupić za

1 597,00  z VAT

jak zbudować zespół

Awans na Lidera
i co dalej?

Wyobraź sobie, że właśnie awansowałeś na stanowisko menedżera. Przed Tobą nowe obowiązki i wyzwania. Chcesz wypaść jak najlepiej. Pokazać, że wyznaczenie właśnie Ciebie na to stanowisko było dobrą decyzją. Marzysz o świetnym wyniku, który przypieczętuje Twój sukces i zapewni Ci szacunek w firmie. Stresujesz się pierwszego dnia w nowej roli. Boisz się porażki.

Czy wiesz, że już Twoje przywitanie z zespołem ma znaczenie?

W 10 minut możesz zbudować lub zniszczyć swój autorytet. A ma on wpływ nie tylko na to, jak widzą Cię podwładni, ale odbija się bezpośrednio na ich oraz Twoich efektach pracy. Prawdziwy lider musi umieć znaleźć balans między byciem członkiem zespołu i towarzyszem, który pomaga a byciem wodzem i strategiem, który decyduje o działaniach i wyznacza cel.

Podstawowy błąd
w budowaniu zespołu

Wiele firm inwestuje duże pieniądze w integrację swoich pracowników. Organizuje wyjazdy, spotkania, imprezy, szkolenia. Stara się by osoby pracujące w jednym zespole dzięki chwilowemu oderwaniu się od pracy, mogły poznać się lepiej i w efekcie zaprzyjaźnić. To droga donikąd!

Integracja jest ważna, ale sam wypad w góry nie zbuduje zespołu. Nie da się sprawić, by wszyscy jego członkowie nagle zostali przyjaciółmi. A nawet jeśli nimi są, to nie oznacza, że będą osiągać dobre wyniki.

Zespół to przecież różne pokolenia, różne oczekiwania, różne podejścia do obowiązków zawodowych. Każdy może mieć własne priorytety i podejmować działania, które jemu wydają się najważniejsze.

jak zbudować zespół
jak zbudować zespół

Jak zbudować
skuteczny zespół?

Zgrany team to taki, w którym pracownicy sobie ufają. Darzą się szacunkiem i budują pozytywne relacje.

Ale przede wszystkim wszyscy wierzą w te same wartości, które sprawiają, że z satysfakcją wykonują swoje obowiązki i są dumni z bycia częścią zespołu. Drużyna, która wyznaje te same zasady, gra do jednej bramki. Wspólnie pracują nad celem, który jest ważny dla nich wszystkich. A ich współpraca daje znakomite efekty.

To właśnie lider wyznacza te wartości. Robi to często wspólnie z zespołem – i to świetnie! Ale jego zadaniem jest przede wszystkim je utrzymać. Przypominać swojemu zespołowi „po co to robimy?”, zwłaszcza wtedy, gdy pojawiają się przeszkody.

Chcesz być Liderem, którego zespół szanuje i któremu ufa?

Co możesz osiągnąć?

 • Mieć zespół, który realizuje zadania,
 • Zbudować autorytet i stać się prawdziwym liderem,
 • Wykorzystać swoją pozycję, by firma odniosła sukces,
 • Poznać zasady kierowania, które wykorzystasz na co dzień,
 • Skutecznie komunikować się z pracownikami,
 • Wyznaczyć wartości, w które uwierzą,
 • Delegować zadania tak, by zostały wykonane,
 • Zmotywować pracowników nie na chwilę, ale na długi czas,
 • Rozwijać swój zespół i powiększać go.
jak zbudować zespół
akademia nowoczesnego lidera

Co zyskasz dzięki Akademii
Nowoczesnego Lidera?

Oprócz merytorycznej wiedzy, dostaniesz do ręki narzędzia do zastosowania od zaraz w Twojej firmie. Zdobędziesz umiejętności niezbędne do prowadzenia każdego zespołu – nie ważne, w jakiej branży pracujesz, jak duży jest Twój team, czy pracujecie razem, czy zdalnie. Ponad 20 lat doświadczenia pokazało mi, że fundamenty każdego zespołu są takie same. Inwestując w nie, nie tylko środki, ale też czas i zaangażowanie, zobaczysz zauważalne efekty swojej pracy.

Przestaniesz bać się ryzyka i porażki. Będziesz świadomy tego, co robisz i będziesz podejmować decyzje nie w oparciu o przypuszczenia czy intuicję, ale bazując na faktycznych umiejętnościach liderskich.

Udowodnij, że to właśnie Ty jesteś najlepszym liderem, jakiego Twój zespół mógłby mieć!

Dla kogo jest kurs
Akademia Nowoczesnego Lidera?

 • Zostałeś właśnie nowym menedżerem i nie masz doświadczenia w kierowaniu zespołem?
 • Chcesz awansować, bo czujesz, że dobrze sprawdzisz się w tej roli?
 • Masz własną firmę i chcesz podnieść swoje umiejętności zarządzania pracownikami?
 • Twoja firma się rozwija, zespół rozrasta i dotychczasowe metody przestają działać?

Kurs Akademia Nowoczesnego Lidera jest dedykowany wszystkim menedżerom, liderom, brygadzistom, kierownikom oraz właścicielom małych i średnich firm, którzy chcą, aby ich zespoły był skuteczne, osiągały zmierzone cele i wyniki oraz działały zgodnie, grając do jednej bramki.

Wszystkie treści zawarte w kursie oparte są o rzeczywiste przykłady, które udowadniają, że stworzenie zaangażowanego teamu jest możliwe – wystarczy tylko wdrożyć w życie wskazówki, zacząć wykorzystywać podane narzędzia oraz metody i dobrze przygotować się na nadchodzące w przyszłości wyzwania.

jak zbudować skuteczny zespół

Co otrzymujesz w kursie Akademia Nowoczesnego Lidera:

akademia nowoczesnego lidera - kurs dla menedżerów
 • Ponad 7 godzin lekcji wideo

  13 modułów szkoleniowych z omówieniem każdego zagadnienia i przykładami

 • Rozbudowany zeszyt ćwiczeń

  53 strony do równoległej pracy z kursem, zawierające praktyczne narzędzia i techniki do wykorzystania we własnym zespole

 • 4 bonusowe nagrania wideo

  dodatkowe 65 min wideo + 2 materiały pdf, zagadnienia przydatne w pracy z zespołem

 • Wersja mp 3 kursu

  do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

 • 2 bonusowe artykuły

  dotyczące motywowania pracowników – handlowców

 • Nowe materiały dodawane do kursu na bieżąco

  narzędzia w module Narzędzia Lidera oraz inne dodatkowe nagrania wideo i materiały pdf

 • Kod -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile

  razem z osobistym raportem i sesją z omówieniem przez Mastera RMP

 • Roczny dostęp do platformy e-learningowej

  własne konto i dostęp do materiałów kiedykolwiek, na dowolnym urządzeniu

Poznaj moduły kursu Akademia Nowoczesnego Lidera

zbuduj autorytet szefa

fundamenty zespołu

expose szefa

zasady pracy w zespole

deklaracje pracowników
a rzeczywistość

rekrutacja pracowników

rozwój pracowników

style kierowania zespołem

delegowanie zadań

udzielanie informacji zwrotnej

motywowanie pracowników

narzędzia lidera

Obszary, które omawiamy w kursie

 • Zbuduj autorytet lidera

  Pokażę Ci, jak spojrzeć na siebie jako lidera z różnych perspektyw. Poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Zawarte w tym module obszary pozwolą Ci zastanowić się nad Twoim rozwojem i wzrostem Twoich kompetencji.

 • FUNDAMENTY ZESPOŁU

  Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić proces, dzięki któremu z pojedynczych pracowników stworzysz skutecznie działający zespół. Pokażę Ci, jak zaszczepić w nich chęć grania do jednej bramki.  Zapoznam Cię z zasadami wyznaczania wartości zespołu, przedstawiania ich pracownikom pracownikom i wdrażania ich do codziennej pracy.

 • EXPOSE SZEFA

  Dowiesz się, jak wykorzystać expose szefa do zakomunikowania zespołowi Twoich wartości, oczekiwań i granic. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów na poziomie wdrażania wartości oraz przeprowadzania expose i dowiesz się, jak ich uniknąć. Stworzysz swoje własne expose i zaczniesz wykorzystywać to narzędzie w praktyce w codziennej pracy, co również wpłynie na budowane Twojego wizerunku jako lidera.

 • ZASADY PRACY W ZESPOLE

  Pokażę Ci, jak krok po kroku wypracować z zespołem wspólne zasady oraz jak stworzyć kodeks honorowy dla twojego zespołu. Wytłumaczę, dlaczego ewentualna rezygnacja pracowników na tym etapie pracy nie powinna Cię niepokoić. Pokażę sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy lider na etapie wdrażania zasad. Dzięki temu nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za ich przestrzeganie, ale również Twoi ludzie zaczną pilnować się nawzajem.

 • Deklaracje pracowników a rzeczywistość

  Wytłumaczę Ci, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Dowiesz się, czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni sukces Twojemu zespołowi. Dowiesz się dlaczego Twój idealny kandydat po 3-4 miesiącach pracy okazuje się zupełnie inną osobą. Jak to się dzieje, że podczas rekrutacji pracownik twierdził, że nie ma np. problemu z dyspozycyjnością i lubi zmiany a po „pewnym czasie” rzeczywistość okazuje się zgoła inna

 • Rekrutacja pracowników

  Pokażę Ci, jak krok po kroku skutecznie przeprowadzić rekrutację pracownika. Dzięki moim wskazówkom dowiesz się, jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizacji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

 • Rozwój pracowników

  Nauczę Cię określać poziom rozwoju Twoich pracowników. Dowiesz się, w jaki sposób komunikować do pracowników na różnych poziomach rozwoju oraz jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje każdy z nich. Oprócz tego dowiesz się, jak określać kompetencje pracowników i rozpoznawać niepokojące sygnały świadczące o spadku motywacji do działania.

 • style kierowania zespołem

  Dowiesz się, jakie są style kierowania zespołem i zdiagnozujesz, który z nich jest najbliższy Tobie. Nauczysz się,  jak wykorzystywać każdy z 4 stylów kierowania zespołem i jak je dopasowywać do poziomu rozwoju pracownika. Zapoznasz się z kluczowymi umiejętnościami pozwalającymi zwiększyć efektywność Twojego zespołu i dowiesz się, jak wdrożyć je w codzienne funkcjonowanie organizacji.

 • Delegowanie zadań

  W tym module poruszę bardzo ważny temat, jakim jest delegowanie zadań. Jestem przekonana, że do tego modułu nie muszę Cię zachęcać, bo sam pewnie przekonałeś się na własnej skórze, ile zadań można wziąć na siebie i do czego prowadzi sytuacja, kiedy lider nie deleguje. Dowiesz się, jakie są tego skutki dla szefa i dla pracownika i jaką krzywdę robią pracownikom szefowie, którzy nie delegują.

 • UDZIELANIE INFORMACJI ZWROTNEJ

  Dowiesz się, jakie są kluczowe elementy aktywnego słuchania. Poznasz technikę „Kanapki Krytyki”, która ułatwi Ci codzienną pracę z zespołem i sprawi, że Twoje uwagi nie będą odbierane jako atak oraz „Kanapkę Dialogu”, która zagwarantuje zbudowanie zrozumiałych komunikatów.

 • MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

  Poznasz sposoby na poznanie wewnętrznej motywacji Twoich pracowników.  Nauczysz się podstawowych zasad rozmowy oceniającej. Dowiesz się, jak obudzić w pracowniku wewnętrzny potencjał i zwiększyć chęć do działania oraz co robić, gdy nasz pracownik znalazł się w trudnej dla niego sytuacji.

 • NARZĘDZIA LIDERA

  Pokażę Ci narzędzia, których używam jako Lider do pracy nad moimi celami i rozwijaniem siebie oraz swojego zespołu. Wykorzystasz różnorodne techniki do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności liderskich.

akademia nowoczesnego lidera - trener, coach

Dlaczego możesz
mi zaufać?

Nazywam się Magdalena Wojtkowiak i od ponad 7 lat pomagam menedżerom i właścicielom firm budować skuteczne zespoły.
Jestem Akredytowanym Coachem ICF, Trenerem Biznesu, Masterem Reiss Motivation Profile oraz przedsiębiorcą- właścicielem firmy szkoleniowej Future Skills. Pracuję z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami oraz każdą osobą, której zależy na własnym rozwoju i rozwoju swojego zespołu czy swojej firmy.

Jako wielokrotnie nagradzany menedżer wiem, jak tworzyć zespoły marzeń oraz jak je motywować do działania. Wiem, co jest kluczem do sukcesu. Doświadczyłam, co to znaczy słaby lider, który rządzi, a nie zarządza. Dziś wiem, że można prościej, inaczej. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Co o tym kursie mówią inni?

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Iwona Jakubczak – Goraj

Dyrektor Oddziału Szkoły Językowej SzybkiAngielski.pl

,,Jako mikroprzedsiębiorca często zastanawiałam się, czy szkolenia z zarządzania zespołem są dla mnie. Czy znajdę tam praktyczne wskazówki czy tylko teorię i techniki, które sprawdzają się w korporacjach, ale nie w małej firmie. Postanowiłam poszukać kursu on-line i odkryłam Akademię Nowoczesnego Lidera, którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić zarówno właścicielom małych firm, jak i menedżerom w dużych przedsiębiorstwach. Uniwersalna wiedza z dziedziny zarządzania zespołem, praktyczne rady i przykłady oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania dają szansę na zbudowanie swojego autorytetu, poznanie stylu kierowania i wprowadzenie zasad pracy nawet w małym zespole. Dużą zaletą jest to, że warsztat został podzielony na partie tematyczne, co pozwala uważnie śledzić temat i wygodnie pracować z kursem oraz dołączonymi materiałami. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do zaangażowania się w rozwój kompetencji kierowniczych z Magdą Wojtkowiak.”

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Joanna Skowron

HR Business Partner Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

,,Rozwój kadry menedżerskiej wyższego, średniego i niższego szczebla to nieodzowny element polityki personalnej każdego przedsiębiorstwa. To właśnie wiedza i umiejętności menedżerów pozwalają firmom rozwijać się mimo niesprzyjających warunków na rynku. Jest to jednocześnie duże wyzwanie, zarówno logistyczne, czasowe, jak i finansowe. Dlatego zachwycił mnie kurs on-line Akademia Nowoczesnego Lidera. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Kurs jest pełnowartościowym materiałem merytorycznym jeśli chodzi o tematykę Zarządzania zespołem. Jest zarazem praktyczny i pozwala uczestnikom elastycznie dopasować czas i miejsce pracy z materiałem i ćwiczeniami. Połączony z indywidualnymi sesjami mentorskimi daje rewelacyjny efekt. Jako HR Business Partner zdecydowanie rekomenduję kurs Magdaleny Wojtkowiak Akademia Nowoczesnego Lidera.”

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Aleksandra Stawińska

Kierownik Działu Sprzedaży, Wuppermann Polska Sp. z o.o.

“Potężna dawka wiedzy merytorycznej, a przy tym podana w bardzo przystępny sposób. Przykłady z życia, sytuacje trudne dla każdego menedżera, zasady o których nie może zapomnieć żaden lider – to wszystko w jednym miejscu i do tego w takiej formie, że zawsze można do tego wrócić.

Zestaw ćwiczeń do każdego modułu mobilizuje do dokładnego przerobienia zagadnienia i daje pole do refleksji i analizy swojej sytuacji.

Dla mnie forma idealna – przerabiam we własnym tempie, wtedy kiedy mam przestrzeń dla siebie.”

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Anna Kłosowska – Siejek

Kierownik Wydziału Handlowego IMGW-PIB

“Ten kurs to absolutny „niezbędnik” każdego menedżera. Wiedza merytoryczna z dziedziny zarządzania, przeplata się z doświadczeniami trenera, case’ami, przykładami, ćwiczeniami. Wiedza ta, dla niektórych jest nowością, ale dla niektórych może być powrotem do źródła,  z którego zapomnieliśmy czerpać….

Dla mnie kurs Akademia Nowoczesnego Lidera był niezwykle  inspirujący i pozwolił zrozumieć i poukładać pewne rzeczy na nowo.”

Katarzyna Hajdasz

Elit Plus, Klub Konsumencki Flavon

“Akademia Nowoczesnego Lidera to niezwykle merytoryczny kurs, który uświadamia, dlaczego ważne jest budowanie skutecznego zespołu. Magda w bardzo szczegółowy sposób przedstawia nową definicję liderstwa – uczy, jak kierować, a nie rządzić. Ten kurs wyposażył mnie w skuteczne narzędzia i techniki, które pozwoliły mi nie tylko zatrudniać odpowiednie osoby do mojej organizacji, ale także kierować ich pracą tak, byśmy wspólnie osiągali wyznaczone cele biznesowe.

Zapewniam, że ten kurs to same konkrety, zero owijania w bawełnę! Polecam każdemu, kto na co dzień kieruje ludźmi, deleguje zadania i wyznacza cele zespołu. Dzięki temu kursowi maksymalnie wykorzystasz potencjał, który drzemie w Twoich pracownikach!”

akademia nowoczesnego lidera - opinie

Dariusz Mirocha

CEO, właściciel HMD Global Sp. z o.o.

“Mogę śmiało powiedzieć, że Akademia Nowoczesnego Lidera to jeden z tych kursów, który powinna przerobić KAŻDA osoba kierująca zespołem, bez względu na to, czy kieruje nim rok czy 10 lat.

Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, poparta rzeczywistymi przykładami z różnych branż. Kurs krok po kroku przeprowadza przez proces budowania skutecznego zespołu i zarządzania nim na co dzień: od rekrutacji, przez wdrażanie, budowanie zaangażowania i wyznaczanie wartości, aż po delegowanie zadań, realizację celów i udzielanie informacji zwrotnych. To takie “Kompendium wiedzy menedżerskiej”. Naprawdę świetna robota Magda! Dzięki temu kursowi inaczej zacząłem patrzeć na siebie, jako Lidera. To były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.”

DAJĘ CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

gwarancja satysfakcji z projektu akademia nowoczesnego lidera

MASZ SZANSĘ ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU, NIC NIE RYZYKUJESZ

Ja wiem na pewno, że wszystkie treści w tym kursie to ogromna dawka rzetelnej, merytorycznej wiedzy, która nie wzięła się znikąd, ale przyszła z doświadczenia i setek godzin ciężkiej pracy. Wiem, bo sama tę wiedzę wykorzystuję i widzę jej efekty. Ale nie musisz wierzyć mi na słowo.

Jeśli po obejrzeniu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, że nie dowiedziałeś się z niego nic wartościowego, wystarczy że skontaktujesz się ze mną w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócę Ci całą wydaną kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Masz wątpliwości?

Wolę tradycyjne szkolenie, z trenerem na sali

To ile wiedzy i umiejętności wyciągasz z danego szkolenia, zależy tylko od Twoich chęci. Siedząc na sali szkoleniowej z nosem w telefonie, nie zapamiętasz zbyt wiele, podobnie, jeśli kurs online przerabiasz niestarannie, oglądając moduły np. tylko do połowy. Nie każdy ma możliwość udania się na szkolenie stacjonarne, dlatego kurs w formie online będzie dla nich świetnym rozwiązaniem. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz porady, możesz napisać do mnie – zawsze odpowiem.

Moja firma/branża jest specyficzna. U nas funkcjonuje to inaczej

Gdybym dostawała złotówkę za każdym razem, gdy słyszę to zdanie, dziś byłabym milionerką. Oto fakt: każda firma jest swoim małym wszechświatem. Nie można sprowadzać wszystkich do tego samego worka. Nie oznacza to jednak, że pewne elementy, sytuacje czy zachowania się nie powtarzają. Program Akademii Nowoczesnego Lidera został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie i porusza zagadnienia istotne dla każdego, kto kieruje zespołem, bez względu na branżę.

Nie wiem, czy ten kurs jest dla mnie

Czy jesteś przełożonym zespołu lub chcesz awansować na takie stanowisko? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie. Poznasz w trakcie wszystkie potrzebne Ci zagadnienia.

Czy naprawdę osiągnę obiecane efekty?

Nie wystarczy obejrzeć nagrania, jedząc w międzyczasie obiad, po czym zamknąć komputer i czekać aż rezultaty magicznie się pojawią. Podane wskazówki, metody i techniki musisz wprowadzić w życie w swoim zespole – i to nie jednorazowo, na tydzień, ale na stałe. Jeśli to zrobisz i będziesz się tego trzymać, to gwarantuję Ci, że zaangażowanie się opłaci.

Po ukończeniu Akademii Nowoczesnego Lidera

 • poznasz wewnętrzny potencjał Twojego zespołu
 • odkryjesz własny styl kierowania, który będziesz mógł rozwijać
 • zbudujesz autorytet w zespole, zachowując jego zaufanie
 • będziesz świadomie podejmować decyzje, nie bojąc się porażki
 • wyznaczysz wartości, które umocnią Twój zespół
 • stworzysz zasady, dzięki którym pozbędziesz się wielu problemów
 • wyznaczanie i delegowanie zadań będziesz mieć w małym palcu
 • zespół będzie zawsze zmotywowany dzięki Twoim działaniom
 • bez trudu zweryfikujesz deklaracje swoich pracowników
 • rozwiniesz swój zespół i nie pozwolisz by został w tyle

Wejdź na wyższy poziom przywództwa!

Rynek się rozwija, Twoja firma zapewne też. Nie pozwól, by Twój zespół zagubił się gdzieś po drodze. Ludzie, z którymi pracujesz, liczą na Ciebie i ufają Twoim kompetencjom. Jako lider jesteś za nich odpowiedzialny. Pokaż, że zależy Ci, aby być częścią tego zespołu, poprowadzić go do sukcesu, i że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu.

akademia nowoczesnego lidera - projekt anl
akademia nowoczesnego lidera - kurs dla menedżerów

Kurs
Akademia Nowoczesnego Lidera
odbierzesz za 1 597,00 zł

Co otrzymasz w tej cenie?

 • Ponad 7 godzin lekcji wideo

  13 modułów szkoleniowych z omówieniem każdego zagadnienia i przykładami

 • Rozbudowany zeszyt ćwiczeń

  53 strony do równoległej pracy z kursem, zawierające praktyczne narzędzia i techniki do wykorzystania we własnym zespole

 • 4 bonusowe nagrania wideo

  dodatkowe 65 min wideo + 2 materiały pdf, zagadnienia przydatne w pracy z zespołem

 • Wersja mp 3 kursu

  do pobrania i słuchania gdziekolwiek chcesz

 • 2 bonusowe artykuły

  dotyczące motywowania pracowników – handlowców

 • Nowe materiały dodawane do kursu na bieżąco

  narzędzia w module Narzędzia Lidera oraz inne dodatkowe nagrania wideo i materiały pdf

 • Kod -15% na wykonanie badania Reiss Motivation Profile

  razem z osobistym raportem i sesją z omówieniem przez Mastera RMP

 • Roczny dostęp do platformy e-learningowej

  własne konto i dostęp do materiałów kiedykolwiek, na dowolnym urządzeniu

Zacznij Akademię Nowoczesnego Lidera już dziś!

Szkolenia Content

Zagadnienia Status
1

Wstęp Jak pracować z kursem? Jak wygląda praca z kursem? 7 min

2

Projekt na żywo - masz dostęp do grupy Jak wygląda praca z kursem? 7 min

3

Moduł I Zbuduj autorytet lidera Jak stać się liderem, za którym zespół chce podążać? 28 min + ćwiczenia

4

Moduł II Fundamenty zespołu O czym musisz pamiętać podczas budowania zespołu marzeń? 8 min + ćwiczenia

5

Moduł III Expose szefa Co to jest expose szefa i kiedy należy je wygłaszać? 25 min + ćwiczenia

6

Moduł IV Zasady pracy w zespole Jak ustalić i wdrożyć zasady pracy w Twoim zespole? 30 min + ćwiczenia

7

Moduł V Deklaracje pracowników a rzeczywistość Jak wypracować kompromis pomiędzy Twoją wizją współpracy a oczekiwaniami Twoich pracowników? 22 min + ćwiczenia

8

Moduł VI - Rekrutacja pracowników Jak przeprowadzić rekrutacje i skutecznie wdrożyć pracownika? 36 min + ćwiczenia

9

Moduł VII - Rozwój pracowników Jak dopasować sposób komunikacji do poziomu rozwoju pracownika? 35 min + ćwiczenia

10

Moduł VIII - Style kierowania zespołem Jaki jest Twój naturalny styl kierowania zespołem? 75 min + ćwiczenia

11

Moduł IX - Delegowanie zadań Jak delegować zadania tak, by nie wracały do Ciebie jak bumerang? 70 min + ćwiczenia

12

Moduł X - Udzielanie informacji zwrotnej Jak formułować komunikaty, by były zrozumiałe dla pracownika? 31 min + ćwiczenia

13

Moduł XI - Motywowanie pracowników Co to jest motywacja wewnętrzna i jak pobudzić ją u Twoich pracowników? 35 min + ćwiczenia

14

Moduł XII - Narzędzia lidera + BONUS: fragment 21 Dni z Coachingiem Jakie narzędzia może wykorzystać Lider do rozwoju siebie oraz swojego zespołu? materiały wideo + ćwiczenia

15

Moduł XIII - Wdrażanie wartości w zespole – schemat Jak wdrożyć wartości do zespołu i stworzyć oparte na nich zasady pracy? 29 min + pdf

16

Materiał dodatkowy: Wideo - Jak pracownicy marnują czas w pracy? Zobacz wideo dodatkowe 15 min + pdf rejestr czynności

17

Materiał dodatkowy: Wideo - Zombie w pracy Zobacz wideo dodatkowe 17 min

18

Materiał dodatkowy: Wideo - Dwa podstawowe błędy menedżerów Zobacz wideo dodatkowe 21 min

19

Materiał dodatkowy: Wideo - Wyznaczanie granic Zobacz wideo dodatkowe 12 min + pdf schemat FUKO

20

BONUS - Artykuł: Jak zmotywować handlowców? Pobierz artykuł Magdaleny Wojtkowiak!

21

BONUS - Artykuł: Od Farmera do Huntera Pobierz artykuł Magdaleny Wojtkowiak!

22

PODSUMOWANIE + ankieta

23

Jak otrzymać certyfikat?